شروع مطالعات میدانی بازنگری طرح جامع گردشگری اردبیل

به گزارش دانشنامه آریایی، استاندار اردبیل از شروع مطالعات میدانی بازنگری طرح جامع گردشگری اردبیل اطلاع داد و گفت: باید تمامی ظرفیت های استان در بخش گردشگری، در اجرای بازنگری طرح جامع گردشگری استان اردبیل لحاظ گردد.

شروع مطالعات میدانی بازنگری طرح جامع گردشگری اردبیل

بهترین تجربه سفر را به سفر به کانادا تجربه کنید و با مجری مستقیم تورهای کانادا بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل صبح امروز 27 اردیبهشت ماه در جلسه توضیح خدمات بازنگری طرح جامع گردشگری استان اردبیل اظهار کرد: باید تمامی ظرفیت های استان اردبیل در بخش گردشگری، در اجرای بازنگری طرح جامع گردشگری استان اردبیل لحاظ گردد.

او با اشاره به تدوین طرح جامع گردشگری استان اردبیل در سال 78 توضیح داد: با توجه به توسعه روزافزون حوزه گردشگری استان اردبیل، این طرح نیازمند به روزرسانی و انطباق آن با توانمندی های بالفعل گردشگری است.

استاندار اردبیل گفت: در این طرح لزوم نیازسنجی و ترسیم چشم اندازها و راهبردهای توسعه گردشگری از جمله دغدغه های این حوزه است و بازنگری در این طرح می تواند به عنوان یک سند بالادستی اساس برنامه ریزی ها در توسعه استان باشد.

بهنام جو با ابراز خرسندی از مشارکت جهاد دانشگاهی استان به عنوان یک نهاد بومی برای اجرای این طرح اعلام کرد: تمامی دستگاه های اجرایی مرتبط با این موضوع مکلف به همکاری با اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل در این حوزه هستند.

او اضافه کرد: با توجه به اینکه گردشگری یکی از محورهای اصلی توسعه استان است، نهایت همکاری تمامی دستگاه های اجرایی با اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل مورد انتظار است.

در جلسه آنالیز توضیح خدمات گردشگری بازنگری طرح جامع گردشگری استان اردبیل که با حضور استاندار اردبیل برگزار گردید، توضیح خدمات این طرح به تصویب نهایی رسیده و دستور شروع مطالعات میدانی و کتابخا نی طرح صادر شد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1161

به "شروع مطالعات میدانی بازنگری طرح جامع گردشگری اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع مطالعات میدانی بازنگری طرح جامع گردشگری اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید