آنتورپ دنبال بازیابی 600هزار یورو رضایتنامه بیرانوند از پرسپولیس!

به گزارش دانشنامه آریایی، به گزارش خبرنگاران، روز سه شنبه بود که یک خبرنگار بلژیکی مدعی شد باشگاه بواویستا پرتغال در پی جذب علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران و باشگاه آنتورپ بلژیک است. هرچند بعید است بیرانوند به تیم رده سیزدهمی پرتغال برود اما رسانه های بلژیک به بهانه انتشار این خبر، جدایی دروازه بان تیم ملی ایران از آنتورپ را جدی و تا میزان زیادی قطعی نام کرده اند.

آنتورپ دنبال بازیابی 600هزار یورو رضایتنامه بیرانوند از پرسپولیس!

برخی از رسانه های بلژیکی هم مدعی شده اند باشگاه آنتورپ در پی بازیابی و زنده کردن مبلغ 600 هزار یورویی است که روی بیرانوند سرمایه گذاری کرده؛ همان مبلغی که ظاهراً آنتورپ برای گرفتن رضایتنامه بیرانوند، به باشگاه پرسپولیس پرداخت کرده است.

سایت voetbalkrant: بیرانوند دیگر در برنامه آنتورپ نیست

این سایت بلژیکی در خبری اعلام کرد آنتورپ قصد دارد بیرانوند را بفروشد یا به تیم دیگری قرض بدهد: آنتورپ دی ولف دروازه بان نو را به خدمت گرفته است. با ژان بوتز، داور ماتیاس و علیرضا بیرانوند هنوز سه دروازه بان دیگر وجود دارد و این تعداد، بسیار زیاد است. آنتورپ در تلاش است تا بیرانوند را واگذار کند.

بیرانوند فصل گذشته به آنتورپ رسید اما هرگز در مسابقاتی که بازی کرد، نتوانست قانع کننده باشد. آنتورپ می خواهد دی ولف و بوتز را درون دروازه حفظ کند اما دیگر برای بیرانوند برنامه ای ندارد. آنتورپ چیزی کمتر از 600 هزار یورو برای او پرداخت کرد و اکنون می خواهد آن را بازیابی کند. پیشنهادی از باشگاه بواویستا پرتغال رسیده و می خواهد بیرانوند را قرض کنند ولی دروازه بان دوست دارد در سطح بالاتری بازی کند.

سایت voetbalnieuws: در آمد 10 میلیونی آنتورپ با فروش بیرانوند و دو بازیکن دیگر

سایت voetbalnieuws در گزارش کامل تری به بررسی شرایط جابجاییی باشگاه آنتورپ پس از تغییرات مدیریتی در این باشگاه پرداخته است. این سایت نوشت: آنتورپ بدون شک برخی از بازیکنانش را در جابجایی تابستانی به فروش می رساند. به نظر می رسد علیرضا بیرانوند، مارتین هونگلا و اورلیو بوتا بزرگترین گزینه های فروش هستند و مشتریان خارجی کافی دارند. فروش بیرانوند، هونگلا و بوتا می تواند باشگاه آنتورپ را با حداقل 10 میلیون یورو تغذیه کند.

این سایت در ادامه گزارش خود آورده است: با خداحافظی دونوفریو (مدیر ورزشی سابق آنتورپ) این باشگاه متعهد به یک سیاست جابجایی و ورزش مدرن تر است. به همین علت، نام علیرضا بیرانوند، مارتین هونگلا و اورلیو بوتا به طور مداوم با جدایی از تیم همراه است. برای بیرانوند علاقه بواویستای پرتغال وجود دارد و باشگاه ورونا ایتالیا برای جذب هونگلا در حال رقابت است، در حالی که فنرباغچه و بنفیکا مشتری بوتا هستند. بر اساس وب سایت تخصصی ترانسفر مارکت، فروش احتمالی مشترک این سه نفر بر اساس ارزش بازار مربوطه در حال حاضر به 10 میلیون یورو می رسد.

در این گزارش به عملکرد فصل گذشته بیرانوند در آنتورپ هم پرداخته و نوشته شده است که بیرانوند با وجود شروع خارق العاده اش در دیدار آنتورپ مقابل تاتنهام در لیگ اروپا، نتوانست آن فرایند مثبت را به طور کامل ادامه بدهد.

سایت walfoot: آنتورپ در پی بازگرداندن 600 هزار یورو از بیرانوند است

یکی دیگر از رسانه های بلژیک که شرایط بیرانوند را بررسی کرده، سایت walfoot است: علیرضا بیرانوند می تواند در حال حاضر آنتورپ را ترک کند. او در سال 2020 با انتظارات بالا و داشتن یک ستاره بین المللی و ستاره ایرانی از پرسپولیس به آنتورپ آمد اما هرگز قانع کننده نبود. او بخش جدایی ناپذیر مسائل دروازه آنتورپ است که این تیم در غیاب ژان بوتز تجربه کرد. یک سال بعد از حضور در آنتورپ، بیرانوند می تواند برود. آنتورپ مایل به بازیابی 600 هزار یورو سرمایه گذاری روی این دروازه بان است. یک احتمال، حضور بیرانوند در بواویستا پرتغال است اما این دروازه بان انتظار بیشتری دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 مرداد 1400 بروزرسانی: 22 مرداد 1400 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1889

به "آنتورپ دنبال بازیابی 600هزار یورو رضایتنامه بیرانوند از پرسپولیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنتورپ دنبال بازیابی 600هزار یورو رضایتنامه بیرانوند از پرسپولیس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید