اظهارات رئیس فدراسیون فوتبال در جمع بازیکنان تیم ملی در بحرین

به گزارش دانشنامه آریایی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون بعد از ورود به بحرین در جمع بازیکنان تیم ملی ایران گفت: فدراسیون فراجناحی و فراتر از سیاست است و صرفاً در جهت منافع ملی گام بر می دارد. ما از هرگونه رفتار جانب دارانه پرهیز کرده و برای شادی ملت عزیز ایران تلاش می کنیم. در واقع همه این موارد را در کنار وظایف مدیریتی خود برعهده داریم.

اظهارات رئیس فدراسیون فوتبال در جمع بازیکنان تیم ملی در بحرین

وی ادامه داد: فدراسیون الهام بخش وحدت ملی و وحدت آفرینی است. بر همین اساس توکل ما به خداوند بوده و توسل ما به مقربین الهی و دعای خیر مردم است. انگیزه بالای بازیکنان تیم ملی برای شادی قلب مردم مثال زدنی است.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: تیم ملی از لحاظ موقعیت فعلی، در یک تلاطم پیچیده تاریخی واقع شده است. فوتبال ایران تا به حال در چنین شرایط سخت و دشواری هم از بُعد مسائل داخلی و هم ابعاد بین المللی نبوده است. فصل حاضر فصل عبور از بحران بوده و رویکرد فدراسیون تعاملی و هم افزایی است.

عزیزی خادم تاکید کرد: یک ایران، یک ملت، یک هدف؛ تیم ملی محبوب در ایران و سربلند در آسیا بوده و عبور از روزمرگی و موفقیت های موقتی، دستیابی به مرحله موفقیت های پایدار و مستمر از اهداف بزرگ ما است.

رئیس فدراسیون فوتبال در انتها خطاب به کاروان تیم ملی گفت: وظیفه همه ما دمیدن شوق پیروزی و امیدآفرینی است. فدراسیون فوتبال مملو از انگیزه بوده و واقع گرا و عملگرا است. حرکت در جهت درست با برنامه ریزی مناسب از مهمترین برنامه هایمان است که به آن می پردازیم. بعد از بازی ها، درباره مسائل، چالش ها و مسائل حقوقی به تفصیل با مردم عزیز کشورم صحبت می کنیم.

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی فوتبال ایران برای برگزاری مرحله دوم مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر در کشور بحرین حضور دارد. ملی پوشان ایران روز پنجشنبه گذشته هنگ کنگ را شکست دادند و روز دوشنبه این هفته با بحرین دیدار می کنند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 مرداد 1400 بروزرسانی: 4 مرداد 1400 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1859

به "اظهارات رئیس فدراسیون فوتبال در جمع بازیکنان تیم ملی در بحرین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات رئیس فدراسیون فوتبال در جمع بازیکنان تیم ملی در بحرین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید