انتقاد شهناز کمک از بلاتکلیفی لیگ، به فوتسال بی مهری نکنید

به گزارش دانشنامه آریایی، سرمربی تیم فوتسال زنان سایپا معتقد است با اینکه ورزش در بسیاری از کشورها به روال عادی خود برگشته اما برنامه فوتسال ایران معین نیست و این موضوع یک بی مهری در حق این رشته محسوب می گردد.

انتقاد شهناز کمک از بلاتکلیفی لیگ، به فوتسال بی مهری نکنید

به گزارش خبرنگاران، با وجود اینکه بسکمک از رشته های ورزشی چون فوتبال، والیبال و بسکتبال در حال برگزاری مسابقات لیگ خود هستند اما هنوز شرایط فوتسال تعیین نیست. لیگ برتر فوتسال زنان 30 مرداد 99 با قهرمانی مس رفسنجان به انتها رسید. در این مدت چند بار احتمال برگزاری اردوی تیم ملی مطرح شد اما این اتفاق نیفتاد تا فوتسال زنان بیش از پیش به قرنطینه برود. اکنون نیز که ستاد مقابله با کرونا مجوز برگزاری بعضی از لیگ های ورزشی را صادر نموده است، اقدام تعیینی در زمینه فوتسال صورت نگرفته است. البته شنیده شده احتمال برگزاری مسابقات در اواخر آذر وجود دارد اما هیچ یک از مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ این خبر را رسما تایید ننموده اند.

شهناز کمک، سرمربی تیم فوتسال زنان سایپا در گفت وگو با خبرنگاران، به بلاتکلیفی شرایط این رشته اشاره و بیان نمود: مثل سایر تیم ها هنوز تمرینمان را شروع ننموده ایم و منتظر مجوز سازمان لیگ هستیم. البته تا جایی که اطلاع دارم ستاد مقابله با کرونا مجوز برگزاری مسابقات را صادر نموده اما شاید فدراسیون منتظر تمام شدن تعطیلی دو هفته ای است.

او به لزوم شروع لیگ برتر فوتسال اشاره و تاکید نمود: این بیماری مختص کشور ما نیست و زندگی مردم تعطیل نشده است. اینکه در خانه بنشینم و درها را به این امید ببندیم که نمیریم، تفکر قشنگی نیست، بلکه باید مثل همه جای دنیا یاد بگیریم ضمن حفط سلامتی به زندگی روزمره خود برگردیم. در همه جای دنیا ورزش به روال عادی خود برگشته اما نمی دانم چرا این اتفاق هنوز در کشور ما نیفتاده و برنامه فوتسال ناتعیین نیست.

کمک در خصوص تاثیر تعطیلی لیگ بر زندگی بازیکنان گفت: خیلی از بازیکنان با من تماس می گیرند و می گویند تنها راه درآمدمان فوتسال است و نان آور خانواده هستیم، اگر لیگ برگزار نگردد چگونه زندگی مان را تامین کنیم؟ بالاخره هر کسی دغدغه و نگرانی خود را دارد. اکنون مسابقات فوتبال و سایر رشته های توپی داخل سالن در حال برگزاری است یعنی کرونا فقط مختص فوتسال است؟ فوتسال در بخش زنان و مردان سرآمد تمام رشته های توپی و اعتبار و پرچم دار ما در آسیا و دنیا است، چرا باید نادیده گرفته گردد؟ این بی مهری و کم لطفی نسبت به فوتسال است. امیدوارم هر مانعی که وجود دارد با تدبیر و مدیریت درست برطرف گردد و لیگ خیلی سریع شروع گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1478

به "انتقاد شهناز کمک از بلاتکلیفی لیگ، به فوتسال بی مهری نکنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد شهناز کمک از بلاتکلیفی لیگ، به فوتسال بی مهری نکنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید