بایدن رسما نامزد دموکرات ها در انتخابات آمریکا اعلام شد

به گزارش دانشنامه آریایی، معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا، پس از برگزاری کنوانسیون ملی حزب دموکراتش رسما به عنوان نامزد ریاست جمهوری این حزب انتخاب شد.

بایدن رسما نامزد دموکرات ها در انتخابات آمریکا اعلام شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین جهت را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، کنوانسیون ملی حزب دموکرات آمریکا سال جاری بابت پاندمی کرونا عملا به صورت مجازی برگزار گردید و نمایندگان به روش رای نام خوان اظهارنظر کردند. این نوعی رای شمارشی است که در آن هر رای دهنده با خوانده شدن نامش رای خود را اعلام می نماید و به نام او ثبت می گردد.

جو بایدن پس از رای گیری توانست 3558 رای نمایندگان را که به سوی اسمی در میلواکی ایالت ویسکانسین در جریان بود، به دست آورد. هر نامزد به رای 1991 نماینده برای کسب نامزدی ریاست جمهوری حزبش احتیاج دارد و بایدن بسیار زودتر و پس از کناره گیری سناتور برنی سندرز از رقابت ها به آرای مورد احتیاجش رسید.

این سیاستمدار حرفه ای آمریکایی در انتخابات سوم نوامبر به مصاف دونالد ترامپ جمهوری خواه می رود که برای پیروزی مجدد به سختی کوشش دارد و در این راه از متهم کردن هیچ طرفی فروگذار نمی نماید.

او در جریان تازه ترین گردهمایی انتخاباتی خود در شهر اوشکوش ویسکانسین، در حالی که مردم را برای رای دادن ترغیب می کرد، شائبه هایی را درباره فرایند انتخاباتی در آمریکا ایجاد کرد و گفت تنها در صورتی در انتخابات نوامبر شکست می خورد که تقلب شده باشد.

این اظهارات به دنبال چندین ماه ادعای بدون مدرک از جانب ترامپ بیان می گردد که رای گیری پستی گسترده در دوران پاندمی کرونا را دعوت از تقلب برای حضور در انتخابات می داند. این اظهارات دونالد ترامپ تنها ساعاتی پیش از شروع کنوانسیون 2020 دموکرات ها برای اعلام رسمی نامزدی جو بایدن برای ریاست جمهوری آمریکا عنوان شدند.

در همین حال، با افزایش انتقادهای دموکرات ها از اداره پست آمریکا به خاطر کند کردن عمدی سرعت خدمات پستی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، این اداره اجرای سیاست های تازه اش را متوقف نموده است.

به گفته لوییس دی جوی، رییس سازمان پست آمریکا، سیاست هایی را که به گفته دموکرات ها به رای دهی پستی آسیب می زند تعلیق نموده است.

دموکرات ها می گویند سیاست های تازه اداره پست که به عنوان صرفه جویی اقتصادی اعمال شده اند، با هدف مختل کردن رای دهی پستی به اجرا گذاشته شده اند. این سیاست ها شامل کاهش ساعت کار اداره پست، کاستن تعداد صندوق های پست و توقف پرداخت اضافه کار به کارکنان پست است.

پیش از این اداره پست آمریکا هشدار داده بود که به خاطر کسری بودجه 160 میلیارد دلاری سرعت ارایه خدماتش کاهش یافته و ممکن است میلیون ها برگ رای پستی به موقع برای شمارش ارسال نگردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1305

به "بایدن رسما نامزد دموکرات ها در انتخابات آمریکا اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن رسما نامزد دموکرات ها در انتخابات آمریکا اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید