تدبیر ویژه جواد نکونام برای وریا غفوری

به گزارش دانشنامه آریایی، جواد نکونام در نشست خبری پیش از آغاز لیگ رسما بیان کرد وریا غفوری را برای پست مدافع راست جذب نکرده است.

تدبیر ویژه جواد نکونام برای وریا غفوری

حضور وریا غفوری در اردوی فولاد خوزستان سمت راست خط دفاعی این تیم را به منطقه ای پرترافیک برای بازیکنان تبدیل نموده است. جایی که مهدی شیری و مجتبی نجاریان هم در این پست حاضرند. همین موضوع، سوژه ای بود برای پرسش خبرنگاران از جواد نکونام در نشست خبری تا معین گردد برنامه های این سرمربی برای بازی دادن به بازیکنان در این بخش از زمین به چه صورت است.

جواد نکونام در این مورد گفت: این طوری نیست که سه دفاع راست داشته باشیم. مجتبی نجاریان و وریا غفوری قابلیت بازی در دو پست را دارند. برنامه ریزی ما طوری است که در دفاع راست دو بازیکن داریم؛ مهدی شیری و مجتبی نجاریان. اگر احتیاج گردد وریا را هم در این پست بازی می دهیم. مثل نجاریان که فصل گذشته در مواقع لزوم به عنوان فوروارد سوم استفاده شد.

سرمربی فولاد در ادامه گفت: این که بخواهیم سه مدافع راست بگیریم قطعا ذهنیت اشتباهی است. این اتفاق نمی افتد مخصوصا که بازیکنانی، چون نجاریان را داریم که باید به خاطر آینده خودش و باشگاه از او استفاده کنیم. این طور نیست که بازیکن جوانی را از بین ببریم با داشتن سه مدافع. چون مجتبی باید بازی کند و بازی هم می نماید برنامه ما بر همین اساس است.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1401 بروزرسانی: 20 مرداد 1401 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 2249

به "تدبیر ویژه جواد نکونام برای وریا غفوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدبیر ویژه جواد نکونام برای وریا غفوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید