تشعشعات شبکه های مخابراتی تاثیر مخربی بر محیط زیست عسلویه ندارد

به گزارش دانشنامه آریایی، علی سملیان صبح دوشنبه در نشست با مسئولان شهرستان عسلویه در رابطه با تاثیرات منفی تشعشعات دکل های مخابراتی در شهر عسلویه گفت: بررسی میزان تشعشعات یکی از برنامه های مهم و در دستور کار است.

تشعشعات شبکه های مخابراتی تاثیر مخربی بر محیط زیست عسلویه ندارد

وی اضافه کرد: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی با حساسیت بسزایی موضوع تشعشعات را در دستور کار خود قرار داده و در نقاط حساس و مناطقی که گزارش دریافت می شود در کمترین زمان به اندازه گیری و بررسی تشعشعات می پردازد.

سملیان گفت: با توجه به نگرانی های بسیار از سوی مقامات مسئول در شهر عسلویه نسبت به آلودگی های زیست محیطی بر سلامت زندگی مردم، باندهای فرکانسی تشعشعی مخابراتی آنتن های مختلف از لحاظ سازگاری با استاندارد های موجود توسط اداره کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی مورد بررسی قرار گرفت و همه سایت ها در سطح استاندارد قرار داشتند..

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر شرح داد: اندازه گیری پرتوهای ساطع شده از سیستم های مخابراتی نسبت به حداکثر و حداقل استاندارد در فواصل و ارتفاعات مختلف اندازه گیری می شود.

وی بیان نمود: در صورت ناهمخوانی پرتوهای ساطع شده با مقیاس ها از ادامه کار سایت جلوگیری می شود و هیچ گونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 بهمن 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 79

به "تشعشعات شبکه های مخابراتی تاثیر مخربی بر محیط زیست عسلویه ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشعشعات شبکه های مخابراتی تاثیر مخربی بر محیط زیست عسلویه ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید