کوشش برای وضع قوانین حمایت از خودروهای برقی به وسیله حامیان محیط زیست

به گزارش دانشنامه آریایی، به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، اسکات هوچبرگ از مؤسسه حقوقی تنوع زیستی، یکی از افرادی است که نامه مذکور را امضا نموده است. وی در این مورد گفت: مردم کالیفرنیا که به علت قیمت های بالای گاز و بلایای طبیعی دچار مشکل شده اند، سزاوار استفاده از خودروهای برقی مناسب هستند و مقامات باید از استفاده از وسایل نقلیه الکتریکی بیشتر به شکلی سریع تر حمایت نمایند و کاهش فراوری سالانه خودروهای بنزینی را به شکلی سخت گیرانه تر پیگیری نمایند.

کوشش برای وضع قوانین حمایت از خودروهای برقی به وسیله حامیان محیط زیست

آنها خواهان افزایش اندازه کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به وسیله وسایل نقلیه بنزینی به اندازه 7 درصد در سال شدند. این رقم فعلاً 5 درصد در نظر گرفته شده که منطبق بر استانداردهای تصویب شده در دوره ریاست جمهوری باراک اوباما است.

در سال 2020، نیوسام گفت که استان کالیفرنیا میخواهد تا سال 2035 فروش خودروهای احتراق داخلی سبک نو را متوقف کند. کالیفرنیا حدود 11 درصد از کل فروش خودرو در ایالات متحده را به خود اختصاص داده است، بزرگترین بازار استانی است و بسیاری از استان ها از قوانین خودروهای سبز آن تقلید می نمایند. کالیفرنیا میخواهد تا سال 2030 اندازه فروش خودروهای برقی بدون آلایندگی را به 61 درصد از کل خودروهای به فروش رفته برسد.

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا امیدوار است 50 درصد از کل فروش خودروهای نو به اتومبیل های برقی اختصاص یابد، اما تاریخی را برای توقف تدریجی فروش خودروهای بنزینی مشخص نکرده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 خرداد 1401 بروزرسانی: 22 خرداد 1401 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 2194

به "کوشش برای وضع قوانین حمایت از خودروهای برقی به وسیله حامیان محیط زیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش برای وضع قوانین حمایت از خودروهای برقی به وسیله حامیان محیط زیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید