توضیحات رئیس فدراسیون بوکس درباره ماجرای بسته های بهداشتی در اردن

به گزارش دانشنامه آریایی، رئیس فدراسیون بوکس درباره اتفاق اتفاق افتاده در کشور اردن در ماجرای بسته های بهداشتی توضیحاتی ارائه کرد و گفت که مسئله ای از سوی آنها وجود نداشته است.

توضیحات رئیس فدراسیون بوکس درباره ماجرای بسته های بهداشتی در اردن

به گزارش خبرنگار ورزشی دانشنامه آریایی، شهره پیرانی همسر شهید داریوش رضایی نژاد از شهدای هسته ای کشورمان شب گذشته پستی را در مورد عدم همکاری مسئولان فدراسیون بوکس با سفارت جمهوری اسلامی ایران در اردن برای آوردن مواد بهداشتی و ژل ها ضد عفونی کننده اهدایی یک شرکت اردنی به ایران منتشر کرد. همسر شهید رضایی نژاد در پست خود مدعی شد که مسئولان فدراسیون بوکس تنها در صورتی حاضر به انجام این کار شدند که بخشی از این مواد بهداشتی را برای خودشان بردارند.

حسین ثوری، رئیس فدراسیون بوکس در این خصوص به خبرنگار دانشنامه آریایی گفت: از طرف سفارت جمهوری اسلامی ایران با بنده تماس گرفته و از ما درخواست شد که بسته ای را در بازگشت از این کشور به ایران ببریم. در تماس دوم من از این دوستان پرسیدم محتویات این بسته چه چیزی است و چند کیلو است که آنها اعلام کردند که حدود 200 کیلوگرم مواد بهداشتی شامل ماسک و ژل ضدعفونی کننده است.

وی توضیح داد: از این دوستان پرسیدم امکان دارد ملی پوشان بوکس کشورمان برای استفاده شخصی مقداری از این مواد بهداشتی را بردارند که با موافقت آنها همراه شد. خبری از آوردن این بسته برای ما نشد تا اینکه شب قبل از پرواز برای بار سوم با مسئولان سفارت صحبت کردم و پیگیر بسته ارسالی شدم که آنها اعلام کردند هنوز شرکت اردنی این بسته را به آنها تحویل نداده است. قطعا در صورتی که مسئولان سفارت جمهوری اسلامی این بسته را به دست ما رسانده بودند آن را به ایران می آوردیم.

رئیس فدراسیون بوکس اظهار داشت: تنها درخواست کردیم که تعدادی از این مواد بهداشتی برای استفاده شخصی، به ملی پوشان داده گردد که با موافقت مسئولان سفارت جمهوری اسلامی نیز روبه رو شد. اصلا اینگونه نبود که ما شرط بگذاریم که تنها در صورت دریافت مواد بهداشتی آنها را به ایران می ببریم. ضمن اینکه تا لحظه پرواز تیم ملی نیز این بسته به دست دوستان نرسیده بود که آن را برای ما بیاورند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 987

به "توضیحات رئیس فدراسیون بوکس درباره ماجرای بسته های بهداشتی در اردن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات رئیس فدراسیون بوکس درباره ماجرای بسته های بهداشتی در اردن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید