حدادی: فدراسیون باید برایم مربی تخصصی بیاورد، با کیهانی کدورتی ندارم

به گزارش دانشنامه آریایی، قهرمان پرتاب دیسک ایران و آسیا گفت: فدراسیون دوومیدانی باید آن قدر قوی باشد که بتواند مربی بیاورد.

حدادی: فدراسیون باید برایم مربی تخصصی بیاورد، با کیهانی کدورتی ندارم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، احسان حدادی پس از کسب عنوان قهرمانی در مرحله نهایی لیگ طلایی دوومیدانی، در مورد عملکردش گفت: من این رکورد را در حالی به ثبت رساندم که هنوز فصل دوومیدانی تمام نشده است و به نظرم رکورد 65 متر رکورد خوبی بود.

وی اضافه نمود: توقع داشتم در رقابت های جهانی لندن هم رکورد 67 ، 68 متر را از خودم به ثبت برسانم و می توانستم این کار را انجام بدهم، اما دیر به لندن رسیدیم و نشد. امروز هم با وجود خستگی که داشتم رکورد خوبی را به ثبت رساندم امیدوارم در مرحله بعدی رقابت های لیگ باز هم عملکرد خوبی داشته باشم.

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن در مورد ادامه همکاری با حسین توکلی گفت: توکلی مثل کوه پشت من است و یاری می نماید امیدوارم در کنار هم و البته با حضور یک مربی تخصصی پرتاب دیسک بتوانیم برای حضور پیروز در المپیک 2020 توکیو کوشش کنیم.

حدادی درباره انتخاب مربی تخصصی اش مطرح نمود: این کار بر عهده مسئولان فدراسیون است و فدراسیون باید یک مربی قوی بیاورد. در رشته های دیگر همچون فوتبال بازیکن، مربی نمی آورد. به هر حال امیدوارم این اتفاق هرچه سریع تر صورت بگیرد. چون نباید ورزشکار را 2، 3 ماه رها کنیم و نزدیک مسابقات که می گردد بگوییم که هرچه می خواهد در اختیارش قرار می دهیم. الان وقت این کار است و باید مربی تخصصی در اختیارم گذاشته گردد.

وی ادامه داد: حداکثر 10 نفر هستند که به بازی های آسیایی اعزام می شوند؛ که مدال آوران نیز تا حدی معین هستند. ان شاءالله همه چیز به خوبی پیش برود.

قهرمان پرتاب دیسک آسیا، در مورد سفرش به آمریکا، گفت: بعد از خاتمه لیگ دوومیدانی به آمریکا می روم و اگر شرایط فراهم باشد در آنجا در مسابقه ای شرکت می کنم.

حدادی در خاتمه در پاسخ به این سوال که آیا با مجید کیهانی رئیس فدراسیون دوومیدانی کدورتی دارد؟ گفت: من با هیچ کسی کدورت ندارم.

منبع: تسنیم
انتشار: 16 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 902

به "حدادی: فدراسیون باید برایم مربی تخصصی بیاورد، با کیهانی کدورتی ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حدادی: فدراسیون باید برایم مربی تخصصی بیاورد، با کیهانی کدورتی ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید