حسرت فردوسی پور از هت تریکی که انجام نشد!

به گزارش دانشنامه آریایی، ورزش سه نوشت: رقابت های ششمین دوره جام حِرَف و مشاغل در شرایطی به خاتمه خواهد رسید که قطعا جام قهرمانی به یاران عادل فردوسی پور نمی رسد.

حسرت فردوسی پور از هت تریکی که انجام نشد!

با حضور 12 تیم ششمین دوره رقابت های حِرَف و مشاغل، یادواره شهدای سلامت در مجموعه ورزشی غروی تهران پیگیری شد و در یک هفته مانده به انتها رقابت ها، تکلیف تیم قهرمان معین شد و تیم آتش نشانی پیروز به فتح جام شد.

این دستاورد در حالی برای آتش نشانان رقم خورد که تیم فوتبال رسانه ورزش با راهنمایی ادموند بزیک و حضور چهره های سرشناس رسانه از جمله عادل فردوسی پور که کاپیتانی این تیم را برعهده داشت، در دوره قبلی رقابت ها توانسته بود دبل قهرمانی را به نام خود نمایند و یاران فردوسی پور در پی هت تریک در قهرمانی پیاپی بودند.

اما 4 تساوی در هفته های اخیر سبب آن شد تا قهرمانی به تیم آتش نشانی برسد و تیم رسانه ورزش با یک تساوی شانس نایب قهرمانی در هفته انتهای رقابت ها که پنجشنبه و آدینه آینده برگزار می گردد را داشته باشد.

فردوسی پور در واکنش به عملکرد تیم رسانه ورزش گفت: به نظر من این دوره که ششمین دوره رقابت ها بود، بسیار باکیفیت تر از دوره های پیش برگزار گردید و تیم های قدرتمندی همحضور داشتند؛ فرصت خوبی برای هت تریک قهرمانی پیاپی در این تورنمنت داشتیم اما خودمان فرصت سوزی کردیم و غائله قهرمانی را به تیم خوب آتش نشانی باختیم.

وی اضافه کرد: به تیم آتش نشانی تبریک می گویم، آن ها شایستگی رسیدن به این قهرمانی را داشتند؛ از دست اندرکاران برگزاری این رقابت ها، کادرفنی محترم و همبازیان خوبم در تیم رسانه ورزش هم تشکر می کنم. واقعا حیف شد، بخت خوبی برای هت تریک در قهرمانی داشتیم اما این مهم به خاتمه نرسید. امیدوارم که هفته آینده بتوانیم نایب قهرمانی مان را قطعی کنیم.

عادل فردوسی پور در بخش انتهای صحبت های خود با اشاره به عملکرد همبازیان خود شرح داد: ما در سه دوره گذشته رقابت ها حاضر بودیم و دو نوبت قهرمان شدیم و انشالله سال جاری را هم با نایب قهرمانی به اتمام خواهیم رساند که فکر می کنم عملکرد قابل قبولی باشد.

لازم به ذکر است که عادل فردوسی پور که خود سابقه آقای گلی در این تورنمنت را هم دارد، در این دوره از این رقابت ها در 9 مسابقه توانسته 4 بار گلزنی کند و شانسی برای آقای گلی در این فصل از رقابت های حِرَف و مشاغل ندارد.

منبع: فرارو
انتشار: 12 اسفند 1400 بروزرسانی: 12 اسفند 1400 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 2109

به "حسرت فردوسی پور از هت تریکی که انجام نشد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسرت فردوسی پور از هت تریکی که انجام نشد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید