حملات تازه ترامپ به بایدن

به گزارش دانشنامه آریایی، ایسنا نوشت: دونالد ترامپ در حالی در چهارمین و آخرین شب کنوانسیون ملی حزب جمهوریخواه به ایراد سخنرانی در محوطه چمن کاخ سفید پرداخت که در این سخنرانی ضمن تعریف از دستاوردهایش حملات سختی را علیه رقیب خود جو بایدن عنوان نمود.

حملات تازه ترامپ به بایدن

به گزارش پایگاه ان.پی.آر، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا طی سخنرانی خود در این شب رسما پذیرای نامزدی حزب جمهوریخواه برای انتخابات ریاست جمهوری نوامبر آینده شد در حالی که همزمان یک اجرای موسیقی و آتش بازی انجام شد.

رسانه های آمریکا گزارش دادند بیشتر افراد حاضر در این مراسم به رغم تداوم شیوع کروناویروس در این کشور ماسک به صورت نداشتند در حالی که همین مساله شیوع بیماری قبلا باعث تغییر برنامه برگزاری این کنوانسیون شده بود.

در عین حال همزمان با این مراسم معترضان ضد نژادپرستی و خشونت پلیس در خیابانهای اطراف کاخ سفید تجمع کردند.

ترامپ در سخنرانی خود مطرح نمود: این مهمترین انتخابات تاریخ کشور ما است. تا کنون هرگز یک چنین میزان اختلافی بین دو حزب یا دو فرد، از نظر ایدئولوژی، فلسفه یا دیدگاه نسبت به زمان فعلی وجود نداشته است.

ترامپ در ادامه این سخنرانی خود آغاز به تعریف از کارهایی که دستاورد خود می دانست نموده و مدعی شد که به وعده اش برای دوباره آمریکا را عظیم ساختن عمل نموده است.

در ادامه او حملات تندش را به جو بایدن، رقیب انتخاباتی دموکراتش که شعارش مبارزه برای روح آمریکا بوده را آغاز نموده و گفت: او ناجی روح آمریکا نیست. او نابودکننده مشاغل آمریکاست و اگر فرصت تغییر را به دست بیاورد عظیمی آمریکا را هم نابود می نماید.

او وعده بایدن در سخنرانی اش برای پذیرش نامزدی رسمی خود در کنوانسیون حزب دموکرات مبنی بر اینکه بر این فصل تاریکی در آمریکا غلبه می نماید را به چالش کشیده و گفت: آمریکا سرزمینی که گرفتار تاریکی باشد نیست. آمریکا مشعلی است که کل دنیا را روشن می نماید.

312 311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 25 مهر 1399 بروزرسانی: 25 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1324

به "حملات تازه ترامپ به بایدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حملات تازه ترامپ به بایدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید