حمله رجانیوز به کاپیتان تیم ملی فوتبال: حاج صفی را از تیم ملی کنار بگذارید

به گزارش دانشنامه آریایی، پس از انتها جام جهانی 2022 برای ایران، عملکرد این تیم محل بحث و جدل فوتبالی هاست. اما در این بین وبسایت رجا نیوز، در گزارشی ضمن حمله به احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی، گفته که حاج صفی و بعضی دیگر مخالفت نموده و بازیکنان را تشویق به نخواندن سرود ملی کردند.

حمله رجانیوز به کاپیتان تیم ملی فوتبال: حاج صفی را از تیم ملی کنار بگذارید

این وبسایت نزدیک به جبهه پایداری، در گزارشی با انتقاد از عملکرد حاج صفی در سه مسابقه ایران در جام جهانی نوشته او یکی از بازیکنانی است که نه تنها در داخل زمین نتوانست انتظارات را برآورده کند بلکه در خارج زمین نیز با شیطنت های خود حواشی ای را برای تیم به وجود آورد.

رجا نیوز در ادامه با تاکید بر اینکه اشتباهات حاج صفی تنها در داخل مستطیل سبز خلاصه نمی گردد، نوشته انتظار می رفت حاج صفی به عنوان کاپیتان تیم بیش از دیگران از به وجود آمدن حواشی حول تیم جلوگیری کند. اما او رویه دیگری را در پیش گرفت. در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل انگلیس، در جایی که طبق روال باید از مسائل مرتبط به تیم در جریان رقابت ها سخن به میان آورد حاج صفی با طرح مطالبی شیطنت آمیز و بی ربط به این رقابت ها بر حواشی به وجود آمده دامن زد.

این وبسایت نزدیک به جبهه پایداری نوشته حاج صفی در جریان نخواندن سرود ملی به وسیله بازیکنان در بازی مقابل انگلیس، نقش موثری ایفا کرد. رجانیوز بر اساس آنچه کسب اطلاع خبرنگار خود توصیف نموده، نوشته بیشتر ملی پوشان می خواستند سرود را بخوانند اما حاج صفی و بعضی دیگر مخالفت نموده و بازیکنان را تشویق به نخواندن سرود ملی کردند. رجا نیوز باخت سنگین 6 بر 2 ایران مقابل انگلستان را نتیجه نخواندن سرود دانشته و نوشته این کار خود از عوامل موثر در عدم انسجام فکری بازیکنان در جریان بازی مقابل انگلیس و از هم پاشیدن نظم تیم بود که نهایتا منجر به سنگین ترین شکست ایران در تمام ادوار حضور آن در جام های جهانی شد.

این گزارش افزوده سرود ملی هویت تیم است و امتناع بازیکنان از خواندن آن تصمیم غلطی بود که به حیثیت تیم لطمه زد و صد افسوس که کاپیتان تیم، بازیکنان را در این امر ناشایست راهنمایی کرد و به عنوان مدافع با سابقه تیم این بار از هویت تیم دفاع نکرد.

رجا نیوز در خاتمه حملاتش به حاج صفی خواهان کنار گذاشتن او از تیم ملی فوتبال شده است: احسان حاج صفی در قامت یک کاپیتان، نه تنها حواشی را از تیم دور نکرد بلکه به آن ها دامن زد و در کنار عملکرد فنی ضعیفش، نقش موثری در ناکامی ایران در این رقابت ها ایفا کرد. با این اوصاف بنظر می رسد کنار گذاشتن این بازیکن پرحاشیه هم به نفع تیم ملی خواهد بود هم به نفع خودش.

منبع: فرارو
انتشار: 13 آذر 1401 بروزرسانی: 13 آذر 1401 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 2303

به "حمله رجانیوز به کاپیتان تیم ملی فوتبال: حاج صفی را از تیم ملی کنار بگذارید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله رجانیوز به کاپیتان تیم ملی فوتبال: حاج صفی را از تیم ملی کنار بگذارید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید