خاطرات معلمان در قاب شبکه افق، مستندهای شبکه افق در هفته جاری

به گزارش دانشنامه آریایی، خبرگزاری خبرنگاران- شبکه افق سیما با چندین مستند در هفته جاری مهمان خانه مخاطبین خواهد بود.

خاطرات معلمان در قاب شبکه افق، مستندهای شبکه افق در هفته جاری

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شبکه افق، مستند را شاید بتوان برترین وسیله انتقال اطلاعات دقیق و صحیح به مخاطب دانست زیرا که به علت داشتن داده های مستند هم بر باورپذیری مخاطب و هم بر تاثیرگذاری بیشتر آن موضوع یاری بسیار زیادی میکند.

شبکه افق سیما به همین منظور و برای توجه به همین مهم کوشش میکند تا با فراوری و پخش مستند های مختلف این احتیاج مخاطبین را پاسخ دهد و در این راستا بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشد.

به همین منظور در هفته جاری طبق روال هفته ها، ماه ها و سال های گذشته با بسته ای از مستند ها اعم از مجموعه مستند، مستندهای مناسبتی و... مهمان خانه مخاطبین خود شده است.

معلم

این مجموعه مستند در هفت قسمت به تهیه کنندگی محمد رضا دزفولی و کارگردانی میر دولت موسوی فراوری شده است و سعی دارد تدریس و فعالیت معلمان در گوشه کنار کشورمان ایران و به خصوص در منطقه ها محروم را به تصویر بکشد.

نکته قابل توجه در این مجموعه آن است که خود معلمان بیشتر در مسائل و موضوعات پیرامونی خود در دوران تدریس شان سخن می گویند و همین موضوع می توان به ارتباط گیری مخاطبین با این مجموعه مستند یاری کند.

علاقه مندان به این مجموعه می توانند آن را از شنبه تا پنجشنبه این هفته ساعت 19:30 و تکرار آن را روز بعد ساعت 1:30 و 06:30 از قاب شبکه افق به دیدن بنشینند.

روزگار بیم و امید

این مجموعه مستند در ده قیمت به کارگردانی احمد جان میرزایی فراوری شده و سعی دارد تا روایتی باشد از مسائل فراوری و دلایل ورشکستگی و تعطیلی کارخانه ها تا با مستندات هم دلایل نابودی فراوری و هم راهکارهای برون رفت از این مسائل را به تصویر بکشد.

علاقه مندان به این مجموعه می توانند آن را از شنبه تا چهارشنبه این هفته ساعت 18 و تکرار آن را روز بعد ساعت 5 از قاب شبکه افق به دیدن بنشینند.

بومی سازان

این مستند تک قسمتی به وسیله روابط عمومی شرکت الومینا ایران و به کارگردانی فتح الله امیری فراوریه شده و با موضوع بومی سازی در صنایع مختلف فراوریی در ایران مهمان خانه مخاطبین خواهد بود.

علاقه مندان به این مستند می توانند آن را امروز (شنبه) ساعت 20:30 و تکرار آن را روز بعد ساعت 02:30 و 13:00 از قاب شبکه افق به دیدن بنشینند.

هیکل

این مستند تک قسمتی به تهیه کنندگی و کارگردانی حمید سلیمیان فراوریه شده و با روایتی از زندگی قهرمان بدن ساز، هادی چوپان و آنالیز معضلات این رشته در سطح جامعه مهمان خانه مخاطبین خواهد بود.

علاقه مندان به این مستند می توانند آن را دوشنبه ساعت 21 و تکرار آن را روز بعد ساعت 13:30 از قاب شبکه افق به دیدن بنشینند.

ناهار فامیلی

این مستند مسابقه رقابتی خانوادگی و فرصتی مناسب برای کسانی است که می خواهند هنر آشپزی را به سبک ایرانی یاد بگیرند، در هر قسمت، پدربزرگ و مادربزرگ یک خانواده حضور دارند و بر اساس قرعه کشی از میان همه بچه ها و نوه هایشان، دو خانواده را برای مسابقه آشپزی بر می گزینند.

علاقه مندان به این مجموعه می توانند آن را سه شنبه و چهارشنبه ساعت 21 و تکرار آن را روز بعد ساعت 13:30 از قاب شبکه افق به دیدن بنشینند.

عقیق قم

این مستند تک قسمتی به تهیه کنندگی مهدی مطهر و کارگردانی محمد جواد رحیمی فراوریه شده و با روایت زندگی و کوشش های مهندس محمد فراهانی کارشناس ارشد زمین شناسی است که به عنوان یک کارآفرین در قم با موزه سنگ های قیمتی خود معروفیت دارد، مهمان خانه مخاطبین خواهد بود.

علاقه مندان به این مستند می توانند آن را (سه شنبه) ساعت 20 و تکرار آن را روز بعد ساعت 2 و 7 از قاب شبکه افق به دیدن بنشینند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 15 آبان 1400 بروزرسانی: 15 آبان 1400 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1981

به "خاطرات معلمان در قاب شبکه افق، مستندهای شبکه افق در هفته جاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاطرات معلمان در قاب شبکه افق، مستندهای شبکه افق در هفته جاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید