خبرنگاران دومین جلسه ستاد راهبری جهش تولید در سازمان برنامه و بودجه برگزار شد

به گزارش دانشنامه آریایی، تهران - خبرنگاران- دومین جلسه ستاد برنامه ریزی و راهبری جهش تولید به ریاست محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار گشت.

خبرنگاران دومین جلسه ستاد راهبری جهش تولید در سازمان برنامه و بودجه برگزار شد

به گزارش دانشنامه آریایی؛ دومین جلسه ستاد برنامه ریزی و راهبری جهش تولید به ریاست محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه و با حضور کنندگان قوای مقننه و قضائیه و دستگاه های اجرایی و مدیران سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد.

با توجه به نامگذاری سال 99 با عنوان جهش تولید، سازمان برنامه و بودجه در دومین روز سال وارد گود جهش تولید شد تا از دیدگاه سازمان های مدیریت و برنامه ریزی 31 استان و دستگاه های ذیربط برای تدوین برنامه ای کارآمد بهره مند شود.

با توجه به تاکید رهبر انقلاب بر نقش مهم سازمان برنامه و بودجه در این امر، نخستین جلسه ستاد برنامه ریزی و راهبری جهش تولید دیروز (شنبه) به ریاست محمد باقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه و دبیری حمید پورمحمدی برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد؛ به منظور تدوین برنامه ای کارآمد در این راستا، به سازمان های مدیریت و برنامه ریزی 31 استان و سایر دستگاه های ذیربط ابلاغ شود تا اولویت ها و راهکارهای پیشنهادی خود را به این ستاد اعلام کنند.

همچنین اعلام شد که دومین جلسه ستاد برنامه ریزی و راهبری جهش تولید روز یکشنبه سوم فروردین ماه با دعوت از کنندگان قوه مقننه، قوه قضاییه و سایر دستگاه های دولتی تشکیل شود.

رهبر انقلاب اسلامی به رسم هر سال در نخستین لحظات سال نو، در پیامی به عموم مردم ایران، با نام گذاری سال جدید با عنوان جهش تولید، راستا حرکت یک ساله کشور را مشخص و خطاب به دست اندرکاران تأکید کردند: جوری عمل کنید که با جهش تولید، تغییری محسوس در زندگی مردم به وجود آید.

منبع: ایرنا
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1005

به "خبرنگاران دومین جلسه ستاد راهبری جهش تولید در سازمان برنامه و بودجه برگزار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دومین جلسه ستاد راهبری جهش تولید در سازمان برنامه و بودجه برگزار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید