درخواست برلین برای اقدام هماهنگ اروپا در مقابله با کرونا، تداوم کرونایی شدن نمایندگان مجلس آلمان

به گزارش دانشنامه آریایی، کرونا همچنان در اتحادیه اروپا و آلمان گسترش یافته و آمارهای رسمی از افزایش تعداد مبتلایان به این بیماری در مجلس آلمان و درخواست وزیر کشور آلمان برای اقدام هماهنگ اروپا در مقابله با این بحران خبر داده است.

درخواست برلین برای اقدام هماهنگ اروپا در مقابله با کرونا، تداوم کرونایی شدن نمایندگان مجلس آلمان

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، کرونا همچنان اروپا را سردرگم و آشفته نموده و مقامات اروپایی به دنبال راهی برای خروج هر چه سریع تر از این بحران هستند.

در شرایطی که به دلیل شیوع ویروس کرونا کشورهای اروپایی برای مقابله با این مسئله به راهکارهای ملی روی آورده و فرایند بستن مرزها را در پیش گرفته اند هورست زیهوفر، وزیر کشور آلمان خواهان کنترل های مرزی واحد و یکنواحت دراین اتحادیه شده است. وی خواهان همکاری و هماهنگی اروپایی در مرزها و یک رویکرد هماهنگ برای کنترل مرزها در اروپا شده است.

وی امروز (شنبه) در سخنانی گفت که حمایت از مردم ما نیازمند کاهش خطر سرایت این بیماری در سفرهای جهانی دارد. کشورهای اروپایی تنها در صورتی در این راستا پیروز خواهند بود که هماهنگ با هم عمل نمایند.

بعد از بسته شدن چندین مرز اروپایی در جریان شیوع ویروس کرونا اتحادیه اروپا به دنبال یک خط و مشی مشترک است تا مسائل برای رد و بدل کالاها و خطر قفسه های خالی در فروشگاه ها را کاهش دهد.

اورزو لا فون در لاین، رئیس کمیسیون اروپایی هم روز شنبه مشورت هایی را با تیم بحران و کشورهای مهم عضو این اتحادیه انجام داد.

وی در پیامی توئیتری تاکید نمود که این مسئله برای ما اهمیت دارد از انسان ها حمایت کنیم و در عین حال همچنان امکان حمل و نقل کالاها را حفظ کنیم.

ایتالیا هم در پی شیوع گسترده ویروس کرونا در این کشور الزامات و قوانین خود برای کارخانه ها، دفاتر کار و دیگر مشاغل که علی رغم شیوع کرونا و قوانین سختگیرانه تصویب شده همچنان به کار خود ادامه می دهند را تشدید می نماید.

ویروس کرونا همچنان در مجلس آلمان هم گسترش یافته و تعداد بیشتری از نمایندگان را به قرنطینه می فرستد. بعد از تایید 3 مورد ابتلا به ویروس کرونا در نمایندگان فراکسیون لیبرال دموکرات همچنین فراکسیون حزب سبز در مجلس آلمان هم از تایید یک مورد ابتلا به ویروس کرونا اطلاع داد.

پیش نویس یک دستور دولتی هم نشان می دهد که مقام های رسمی اسپانیا از روز دوشنبه تدابیر ویژه و فوری را برای مقابله با ویروس کرونا اتخاذ می نمایند و بسیاری از مراکز عمومی خصوصی و فروشگاه ها تعطیل خواهد شد .

بر اساس این گزارش دولت اسپانیا به زودی به مردم این کشور خواهد گفت که باید در خانه بمانند و غیر از خرید مواد غذایی یا دارو یا رفتن به بیمارستان یا سایر کارهای اضطراری حق خارج شدن از خانه را نخواهند داشت .

حمل و نقل عمومی نیز به شدت محدود خواهد شد تا افراد کمتری در مناطق مختلف اسپانیا جابجا شوند ولی حمل و نقل عمومی به طور کامل متوقف نمی گردد .

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آلمان هم به 3675 نفر افزایش یافته که 8 نفر هم تا به حال فوت نموده اند.

روسیه هم برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اعلام نموده که مرزهای خود را بر روی نروژ و لهستان می بندد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 961

به "درخواست برلین برای اقدام هماهنگ اروپا در مقابله با کرونا، تداوم کرونایی شدن نمایندگان مجلس آلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست برلین برای اقدام هماهنگ اروپا در مقابله با کرونا، تداوم کرونایی شدن نمایندگان مجلس آلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید