دستور مخبر درباره مجتمع های صنعتی غیردولتی

به گزارش دانشنامه آریایی، تهران (پانا) - در جلسه ای با حضور معاون اول رئیس جمهوری مسائل مجتمع های صنفی و صنعتی بخش غیردولتی در جهت برطرف موانع فراوری و افزایش اشتغال مورد آنالیز نهاده شد.

دستور مخبر درباره مجتمع های صنعتی غیردولتی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت اول ریاست جمهوری، در پی بازدید چند روز قبل محمد مخبر از تعدادی واحدهای فراوریی و صنعتی در شهرک صنعتی زواره ای، جلسه ای با حضور معاون اجرایی رئیس جمهوری، وزرای جهاد کشاورزی و صمت، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و استاندار تهران تشکیل و در آن تصمیمات لازم برای ساماندهی مجتمع های صنفی و صنعتی بخش غیردولتی اتخاذ شد.

معاون اول رئیس جمهوری در این جلسه برطرف مسائل این بخش برای افزایش فراوری و اشتغال را ضروری دانست و از همه مدیران مربوطه خواست تا با رعایت همه ضوابط زیست محیطی و استفاده از تکنولوژی های روز راهکار های مناسب را برای برطرف این مسائل ارائه دهند.

در سرانجام این جلسه مقرر شد تا با موضوع معاون اجرائی رئیس جمهوری و حضور وزرای صمت و جهاد کشاورزی، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، استاندار تهران و معاون عمرانی وزیر کشور ظرف دو هفته آینده آیین نامه ای برای برطرف و ساماندهی مسائل این بخش جهت آنالیز و ارائه در هیات دولت آماده گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 بهمن 1400 بروزرسانی: 18 بهمن 1400 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 2083

به "دستور مخبر درباره مجتمع های صنعتی غیردولتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور مخبر درباره مجتمع های صنعتی غیردولتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید