سال نو چینی باعث افزایش تقاضا در صنعت هواپیمایی جهان میشود

به گزارش دانشنامه آریایی، از جمعیت بالای چینی ها که مطلع هستید حالا تصور کنید که اگر درصدی از این جمعیت هم اراده کنند با هم به سفر بروند چه تقاضای سنگینی در سیستم های حمل و نقل پدید می آید سال نو چینی یکی از آن زمانهایی در سال است که تقاضای سفر در داخل چین و به کشورهای دیگر به شد افزایش میابد.

سال نو چینی باعث افزایش تقاضا در صنعت هواپیمایی جهان میشود

هر سال با آغاز سال نوی چینی، تعداد زیادی از ساکنین این کشور به تعطیلاتی چند روزه می‌روند که فرصتی عالی برای صنعت حمل و نقل هوایی محسوب می‌شود. در اثر تقاضاهای تعداد زیادی از 1.3 میلیارد شهروند چینی که به دنبال روشی قابل‌اطمینان و راحت برای سفرهای سال نوی خود، معروف به بزرگ‌ترین مهاجرت سالانه بشری هستند، گروه سرمایه‌گذاری کل صنعت هوانوردی HNA با افزایش تقاضا برای توسعه خدمات‌رسانی چارتر جت‌های خصوصی و هلی‌کوپتر در سرتاسر کشور مواجه شده است.

طبق گزارش‌های آکادمی گردشگری چین، در سال نوی چینی که آغاز فصل بهار در تقویم قمری است، رکورد جدیدی با افزایش 12 درصدی سالانه تعداد سفرهای داخلی، 385 میلیون سفر و 475 میلیارد یوان در درآمد گردشگری طی تعطیلات 7 روزه که به عنوان هفته طلایی معروف است، به دست آمده است.

با توجه به افزایش سالانه تعداد چینی‌هایی که سفرهای داخلی و خارجی می‌روند، صنعت گردشگری چین برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد خدمات مسافران هوایی با چالش‌های زیادی مواجه است. همین موضوع، فرصت جدیدی برای اپراتورهای عمومی صنعت هوایی فراهم می‌کند تا روی هفته طلایی سرمایه‌گذاری کنند و به این ترتیب، صنعت هوانوردی HNA توانسته است تبدیل به محرک رشد گردشگری در مناطق کم ارتفاع و بنگاه‌های مسافرتی جت‌های خصوصی و سفارشی شود.

امسال، سال نوی چینی شاهد افزایش بیش از 10٪ در سفر خارجی نسبت به تعداد 5.2 میلیون سفر قبلی در سال 2017 بوده است. از این لحاظ، صنعت هوانوردی HNA، بر نقش عملیاتی جت‌های خصوصی در سفر در مسیرهای غیر تجاری و کاستن از فشار حمل و نقل تجاری تاکید کرده است. بنابراین، شرکت‌های وابسته Deer Jet ،Hong Kong Jet و Asia Jet، یک شبکه خدماتی تشکیل داده‌اند که در همه نقاط جهان به انجام خدمات‌رسانی مشغول هستند و رکورد پرواز به بیش از 900 شهر در 180 کشور و منطقه را به ثبت رسانده‌اند.

طبق اظهارات صنعت هوانوردی HNA، سال نوی چینی تبدیل به جشنی مهم در سرتاسر جهان شده است و به عنوان عامل رشد گردشگری جهانی و صنایع خرده‌فروشی وابسته به آن شناخته می‌شود. توسعه عملیات‌ها و خدمات حمل و نقل هوایی در چین فرصت‌های بیشتری را برای رشد کسب و کارهای مختلف فراهم خواهد کرد.

با معرفی سال نوی چینی به عنوان یک فصل تعطیلات مهم در سرتاسر جهان، صنعت هوانوردی HNA در حال تقویت زنجیره تامین جامع، اندازه ناوگان و تعیین جایگاه استراتژیک خود برای ارائه طیف وسیعی از خدمات است که شامل تورهای هوایی بازدید از دیوار بزرگ پکن با استفاده از هلی‌کوپتر، برنامه‌های سفر با لیموزین هلی‌کوپتر سفارشی و جت شخصی در سرتاسر جهان و خدمات دیگری از این قبیل است.

انتشار: 14 فروردین 1397 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 8

به "سال نو چینی باعث افزایش تقاضا در صنعت هواپیمایی جهان میشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سال نو چینی باعث افزایش تقاضا در صنعت هواپیمایی جهان میشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید