ساماندهی مشاغل ناسازگار کن با نگاه واقع بینانه عملیاتی گردد

به گزارش دانشنامه آریایی، شهردار منطقه 5 گفت: ساماندهی مشاغل ناسازگار محله کن باید با فراهم آوردن بسترهای قانونی، حمایت مردم و شورایاران و نگاه واقع بینانه عملیاتی گردد.

ساماندهی مشاغل ناسازگار کن با نگاه واقع بینانه عملیاتی گردد

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5، محمود کلهری در جلسه ساماندهی و مشخص تکلیف مشاغل ناسازگار محله کن اضافه نمود: انتظارات و احتیاجهایی در زمینه حفاظت، صیانت و ساماندهی باغات کن وجود دارد که باید این انتظارت و احتیاجها اجرایی و عملیاتی گردد.ساماندهی مشاغل ناسازگار کن فرایندی زمانبر است و باید با برنامه ریزی و هدفمندی این گونه مشاغل را انتقال دهیم. در مطالعات این طرح باید ایده آل ها و در اجرا و عمل باید واقعیت ها و شرایط موجود را لحاظ کرد.

کلهری ادامه داد: در انتقال مشاغل مزاحم تردیدی وجود ندارد اما آنالیز و مطالعه برای اینکه چگونه، به چه شکل و میزان و مقیاسی عملیات شروع گردد نیز بسیار اهمیت دارد، چون ما بنا نداریم طرحی را اجرا کنیم که شکست بخورد. در ساماندهی مشاغل ناسازگار محله کن همراهی و مشارکت مردم و نخبگان شورایاری باید جلب گردد. کار انتقال مشاغل مزاحم در مقاطع مختلف و با ترتیب اولویت بندی بیشترین میزان ناسازگاری و آلودگی صوتی و محیطی اجرا گردد. ایده آل آن است که تمام مشاغل ناسازگار جمع آوری گردد اما نباید نگاه صفر و صدی داشته باشیم. باید توانمان را برای اجرای این جابجایی ها افزایش دهیم.

کلهری گفت: ساماندهی مشاغل ناسازگار کن هماهنگی، برنامه ریزی، هدف گذاری و تقسیم کار را می طلبد. ما از خود برطرف مسئولیت نکرده و از زیر بار آن شانه خالی نمی کنیم. منطقه باید کاملا پیگیری کند. به هر میزان که احتیاج است در این باره رایزنی و تبادل نظر می کنیم و انتظار داریم شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل مزاحم هم در این راه به ما یاری کند. باید برای اجرای این طرح به گونه ای عمل کنیم که مردم، نخبگان و شورایاران هم با ما همراهی داشته باشند.در این جلسه سید علی مفاخریان، مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر گفت: برای ساماندهی مشاغل ناسازگار و حفظ باغات کن، عزم جدی وجود دارد و برای تحقق این مهم همراه شهرداری منطقه 5 هستیم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1434

به "ساماندهی مشاغل ناسازگار کن با نگاه واقع بینانه عملیاتی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساماندهی مشاغل ناسازگار کن با نگاه واقع بینانه عملیاتی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید