علیرضا امامی فر: نمی خواهیم سپیدرود؛ صبای قم، پاس همدان یا برق شیراز گردد، پرسپولیس تاکتیکی ترین تیم لیگ است

به گزارش دانشنامه آریایی، علیرضا امامی فر از پرسپولیس، حریف فردای سپیدرود رشت در هفته هفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور به عنوان تاکتیکی ترین تیم لیگ یاد کرد.

علیرضا امامی فر: نمی خواهیم سپیدرود؛ صبای قم، پاس همدان یا برق شیراز گردد، پرسپولیس تاکتیکی ترین تیم لیگ است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، علیرضا امامی فر در نشست خبری پیش از دیدار سپیدرود رشت مقابل پرسپولیس گفت: تعطیلات مسابقات لیگ برتر برای ما خوب بود و بازی فردا هم یک محک جدی برای ماست. همه از شرایط تیم ما آگاهی دارید و می دانید چطور فصل را شروع کردیم.

وی در ادامه یادآور شد: ما با دو برنامه کوتاه مدت و بلند مدت به سپیدرود آمدیم. خودتان می دانید که تغییرات زیادی در ابتدای فصل در تیم ما اتفاق افتاده است، اما کوشش هایی صورت دادیم تا شرایط روز به روز بهتر گردد و خوشبختانه تغییرات برای ما خوب بود. البته هنوز خیلی کار داریم و زمان زیادی ضروری است تا به تیمی تبدیل شویم که می خواهیم.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با تمجید از تیم پرسپولیس یادآور شد: همه ما پرسپولیس و تفکری که در این تیم هست را خیلی خوب می شناسیم. بدون شک تاکتیکی ترین تیم لیگ پرسپولیس است. این تاکتیک حاصل تفکر و اندیشه برانکوست و کاملاً برای همه ما تعیین گردیده است. ما فردا مقابل تیمی به میدان خواهیم رفت که در آسیا به همه ما درس بزرگی داد، اینکه در فوتبال جایی برای ناامیدی وجود ندارد و تا زمانی که سوت انتها مسابقه به صدا درنیامده است باید کوشش کرد و مزدش را گرفت. کلاً زیبایی فوتبال به همین چیزهاست.

امامی فر همچنین توضیح داد: ما در زمان ورودمان به باشگاه سپیدرود سعی کردیم نشاط و شادابی را بالا ببریم. خوشبختانه اعتمادی که به علی کریمی و کادرش وجود داشت باعث شد همه در این راستا کوشش کنیم. قطعاً فردا هم یک بازی خوب را مقابل پرسپولیس انجام می دهیم.

وی در این باره افزود: همان طور که در پرسپولیس به ما یاد داده شد به طرفدار و تیم مقابل احترام بگذاریم و برای موفقیت تیم از هیچ کوششی دریغ نکنیم، این تفکر را به بازیکنان تیم مان انتقال دادیم و از طرفداران که هیچ وقت ما را تنها نگذاشتند، می خواهیم به حمایت شان از ما ادامه دهند و همه دست به دست هم دهیم تا به معنای واقعی و حرفه ای فوتبال بازی کنیم.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در واکنش به این سؤال که آیا تیمش می تواند به روند رو به رشد خود در بازی فردا ادامه دهد، مطرح نمود: ما تا انتها نیم فصل و حتی فصل برنامه ریزی های خود را انجام داده ایم، اما فوتبال شرایط خاص خودش را دارد و برخی مواقع اتفاقاتی رخ می دهد که قابل پیش بینی نیست و کادر باید در چنین مواقعی تصمیمات درستی را اتخاذ کند. با شرایطی که سپیدرود دارد تفکر ما کسب امتیاز در هر بازی است تا فاصله ای که بین ما و تیم های دیگر به وجود آمده است، جبران گردد. ما بعد از بازی با پرسپولیس بازی های سختی را پیش رو داریم؛ دیدار با پیکان، ذوب آهن و تراکتورسازی که همه بازی های بسیار سختی هستند و ما این شرایط را پذیرفته ایم که به سپیدرود آمدیم و درصدد حل مسائل هستیم.

امامی فر راجع به اینکه آیا هدف تیم سپیدرود بقا در لیگ است یا اهداف بلندتر پیش روی سپیدرودی ها قرار داده اند، گفت: ما بعد از آنالیز شرایط به این نتیجه رسیدیم که حضور علی کریمی در سپیدرود در جهت حفظ تیم باسابقه ای چون سپیدرود در لیگ بوده است. کادر فعلی سپیدرود نمی خواهد این تیم به سرنوشت تیم هایی چون صبای قم، پاس تهران، برق شیراز و ... دچار گردد. این اولین هدف ماست. مردم ایران این انتظار را از ما دارند و کوشش علی کریمی نیز حفظ این تیم در لیگ برتر است. در بحث دوم با توجه به شرایط اقتصادی که در تیم وجود دارد، فعلاً نمی گردد هدفی را تعیین کرد. همان طور که گفتم برای ما بقا در لیگ مهم است و اینکه اجازه ندهیم شرایط پارسال پیش بیاید و سرنوشت مان در انتها فصل دست خودمان باشد.

امامی فر در انتها صحبت در مورد اعتراض باشگاه سپیدرود به تغییر ساعت بازی این تیم با پرسپولیس را به عوامل مدیریتی این باشگاه ارتباط داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 70

به "علیرضا امامی فر: نمی خواهیم سپیدرود؛ صبای قم، پاس همدان یا برق شیراز گردد، پرسپولیس تاکتیکی ترین تیم لیگ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا امامی فر: نمی خواهیم سپیدرود؛ صبای قم، پاس همدان یا برق شیراز گردد، پرسپولیس تاکتیکی ترین تیم لیگ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید