علی کفاشیان: نمایندگان فیفا از امکانات کشورمان برای میزبانی جام جهانی فوتسال تمجید نموده اند

به گزارش دانشنامه آریایی، علی کفاشیان، سرپرست کمیته فوتسال گفت که نمایندگان فدراسیون جهانی فوتبال، از تجهیزات ایران برای آنالیز شرایط میزبانی جام جهانی فوتسال 2020 تمجید نموده اند.

علی کفاشیان: نمایندگان فیفا از امکانات کشورمان برای میزبانی جام جهانی فوتسال تمجید نموده اند

به گزارش دانشنامه آریایی و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان درباره آخرین وضعیت درخواست ایران برای میزبانی جام جهانی فوتسال 2020 بیان کرد: همانطور که پیش تر اطلاع رسانی شد، موضوع درخواست ایران به فیفا جهت میزبانی مسابقات جام جهانی فوتسال در سال 2020، با پیگیری های متعدد و بسیار خوبی از سوی فدراسیون فوتبال کشورمان همراه بوده است. این پیگیری ها تا همین چند روز پیش هم ادامه داشته است و امیدوارم ماحصل این فرآیند در نهایت رأی فیفا به میزبانی کشورمان باشد. فراموش نکنیم نمایندگان فیفا هم از امکانات کشورمان برای میزبانی جام جهانی فوتسال بازدید داشته اند و از شرایط امکاناتی و تجهیزاتی ما تمجید نموده اند. گزارش فوتسال پلنت از زمان اعلام میزبان جام جهانی 2020

وی ادامه داد: ریاست فدراسیون فوتبال در سفر اخیر به زوریخ برای حضور در کمیته مسابقات فیفا، نشستی با آقای اینفانتینو داشتند و در این نشست، آقای تاج به صورت مفصل پیرامون موضوع میزبانی ایران در جام جهانی فوتسال با رییس فیفا صحبت کردند. برهمین اساس قرار شد بحث انتخاب میزبان جام جهانی فوتسال در سال 2020 در نشست آتی هیات رئیسه فیفا که در آبان ماه امسال برگزار می گردد، مورد آنالیز نهایی قرار بگیرد و تصمیم قطعی اعلام گردد.

کفاشیان اعلام نمود: ایران آمادگی کامل و بایسته برای میزبانی جام جهانی فوتسال 2020 را دارد.در حال حاضر ژاپن هم درخواست میزبانی این مسابقات را داده که از آنجا که در سال 2020 میزبان المپیک هم هست، به نظر می رسد شانسش کاهش یابد. نیوزیلند هم یکی از دیگر تیم های خواستار میزبانی جام جهانی فوتسال است که در این میان، بحث فاصله زیاد این کشور به عنوان یکی از نقاط ضعف میزبانی احتمالی نیوزیلند مطرح است. البته در حال حاضر لیتوانی هم جزو کاندیداهای میزبانی است و طبق آخرین اعلام، این سه کشور در کنار ایران کاندیداهای نهایی محسوب می شوند. امیدواریم جلسه آتی هیئت رئیسه فیفا، خبرهای خوبی برای فوتسال کشورمان به همراه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 بهمن 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 82

به "علی کفاشیان: نمایندگان فیفا از امکانات کشورمان برای میزبانی جام جهانی فوتسال تمجید نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی کفاشیان: نمایندگان فیفا از امکانات کشورمان برای میزبانی جام جهانی فوتسال تمجید نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید