(عکس) زیدان با یک خبرنگار دعوا کرد!

به گزارش دانشنامه آریایی، زین الدین زیدان، سرمربی سابق تیم فوتبال رئال مادرید که در سرانجام فصل گذشته از هدایت این تیم استعفا کرد، هنوز هم از کنجکاوی خبرنگارانی که می خواهند دلیل واقعی جدایی او از جمع کهکشانی ها را بدانند در امان نیست.

(عکس) زیدان با یک خبرنگار دعوا کرد!

او که این روزها در منطقه وایکاس اسپانیا به همراه خانواده اش تعطیلات تابستانی را سپری می کند، حین قدم زدن با همسرش در یکی از خیابان های شهر با سرخیو کویرانتس خبرنگار نشریه گل اسپانیا روبرو شد که او را با پرسیدن سؤالی درباره نامه خداحافظی اش با هواداران رئال مادرید آزرده خاطر کرد.

زیدان که در طول فصل گذشته هم از دست خبرنگاران به خاطر سؤالات تکراری شان درباره جدایی احتمالی اش (قبل از استعفا) عصبانی بود و چند باری هم از کوره در رفت، در پاسخ به سؤال خبرنگار نشریه گل که از او پرسید آیا نامه ای که نوشتید باعث شد خاتمه کارتان در رئال مادرید خراب شود؟ گفت: تو باز هم داری به پرسیدن همان سؤالات احمقانه ات ادامه می دهی؟

خبرنگار شبکه گل در پاسخ به زیدان گفت: خیر، من فقط درباره نامه سؤال پرسیدم و این بار زیدان با لحنی تند تر گفت: بله، به خاطر همین می گویم. دوباره می خواهی همان سؤال های تکراری را بپرسی؟ این کار تو شرم آور است.

خبرنگار شبکه گل که همچنان با یک دوربین تلویزیونی در تعقیب زیزو و مصمم به شنیدن اظهارات زیدان درباره نامه اش بود (نامه ای که در آن علناً از رئیس و مدیران باشگاه انتقاد کرد)، گفت: نه من هیچ چیز دیگری از شما نمی پرسم، فقط می خواهم ...

زیدان که این بار سرعت حرکتش را آهسته کرده و چند قدمی هم از همسرش جدا شده بود با همان لحن عصبانی گفت: من تو را می شناسم، تو هم مرا می شناسی. همیشه همین داستان را برای ما ساخته ای.

زیدان سپس به یک جوان کم و سن سال که بیرون از کادر دوربین است اشاره می کند و می گوید: اما تو ... بیا اینجا... به این (خبرنگار گل) توجه نکن. بیا اینجا. بیا با من صحبت کن. تو (خبرنگار) هم از اینجا برو.

منبع: فرارو
انتشار: 11 تیر 1400 بروزرسانی: 11 تیر 1400 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1814

به "(عکس) زیدان با یک خبرنگار دعوا کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) زیدان با یک خبرنگار دعوا کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید