قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی قم منصوب شد

به گزارش دانشنامه آریایی، محمدرضا قدیر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، علی ابرازه را به عنوان قائم مقام این دانشگاه منصوب کرد.

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی قم منصوب شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات چگونه برای تحصیل به آمریکا برویم هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین راستا را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، طی حکمی از سوی محمدرضا قدیر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، علی ابرازه به عنوان قائم مقام این دانشگاه منصوب شد.

گفتنی است که قدیر به گفته و توصیه پزشکان در قرنطینه قرار گرفته است.

در این حکم آمده است:

با احترام با توجه به شیوع بیماری تنفسی ویروسی کرونا در استان و نیاز به هکاری همه جانبه جهت پیشگیری و کنترل این بیماری، نظر به تعهد، شایستگی و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان قائم مقام اینجانب در مدیریت پیشگیری و کنترل بیماری ویروسی کرونا منصوب می شوید تا با استفاده از تجربیات و سوابق ارزنده در چارچوب شرایط و شرایط اضطراری جاری انجام وظیفه نمایید.

امید است با تکال به خداوند متعال و به کارگیری توامندسازی خویش و تشریک مساعی با کلیه نهادهای استانی، معاونت ها و حوزه های ستادی دانشگاه در انجام امور محوله پیروز و موید باشید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 929

به "قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی قم منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی قم منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید