قرارداد مجلات همشهری بدون اطلاع شورا منعقد شد

به گزارش دانشنامه آریایی، رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران از پیگیری طرح تحقیق و تفحص از همشهری اطلاع داد.

قرارداد مجلات همشهری بدون اطلاع شورا منعقد شد

به گزارش خبرنگاران، الهام فخاری امروز در نشست خبری که به منظور تشریح عملکرد کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در ساختمان انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار گردید در مورد خاتمه تحقیق و تفحص از موسسه همشهری گفت: طراح و ارائه دهنده طرح تحقیق و تفحص از موسسه همشهری بنده بودم و با اینکه در مورد این روزنامه شکایتی از من شد اما لطمه ای به روند کار تحقیق و تفحص وارد نشد چرا که تمام کوشش ما اصلاح فرآیندها است.

وی با بیان اینکه از آنجایی که تحقیق و تفحص از موسسه همشهری اولین اقدام تفحصی شورا است نیازمند آن هستیم که کار با حساسیت بیشتری پیش برود، گفت: در مورد اتفاق اخیر موسسه همشهری یعنی انعقاد قرارداد گروه مجلات متاسفانه از قبل از اقدام اطلاعی به شورای شهر داده نشد و در همین راستا جلسه ای با مدیرمسئول روزنامه برگزار کردیم که همچنان این جلسات ادامه دارد چرا که ما معتقدیم هر اقدام و قراردادی که در موسسه همشهری منعقد می گردد، باید با در نظر دریافت حقوق مادی و معنوی موسسه باشد.

فخاری در مورد خاتمه و مشخص تکلیف فعالیت ستاد شورایاری ها نیز گفت: این ستاد فعالیت خود را همچنان ادامه می دهد هرچند که ما تغییراتی را در ساختار مناطق و زیرمجموعه های مربوطه انجام دادیم.

وی با بیان اینکه در این دوره از انتخابات شورایاری ها نیازمند هماهنگی و برنامه ریزی با سایر دستگاه های مربوطه هستیم گفت: اعضای شورا با توجه به تغییرات اتفاق افتاده در ساختار شورایاری رضایتمندی بیشتری دارند اما باید نتیجه این تغییرات در آینده ای نزدیک مورد آنالیز قرار گیرد و سپس انتخابات برگزار گردد.

فخاری در مورد تبدیل تهران به شهر بدون گدا گفت: این نظر اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی نبود چراکه معتقدیم با یک فرآیند لجستیکی و خودرویی می گردد گداها را به صورت مقطعی جمع آوری کرد اما مسئله ای حل نمی گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 66

به "قرارداد مجلات همشهری بدون اطلاع شورا منعقد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارداد مجلات همشهری بدون اطلاع شورا منعقد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید