مراکز مشاوره دانشگاه ها به همه متقاضیان در روزهای کرونایی مشاوره می دهند

به گزارش دانشنامه آریایی، معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم از توسعه فعالیت های دفاتر مشاوره دانشگاه ها در روزهای کرونایی برای خدمت رسانی به آحاد مردم اطلاع داد.

مراکز مشاوره دانشگاه ها به همه متقاضیان در روزهای کرونایی مشاوره می دهند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات کارشناسی ارشد کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی دانشنامه آریایی از توسعه فعالیت های دفاتر مشاوره دانشگاه ها در روزهای کرونایی برای خدمت رسانی به آحاد مردم اطلاع داد.

وی اظهارداشت: در راستای اقدامات فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه ها در زمان شیوع ویروس کرونا، از دانشگاه ها خواسته شده که فعالیت دفاتر مشاوره دانشگاه ها را توسعه دهند.

وی ادامه داد: به این ترتیب از دانشگاه ها خواسته شده که همچنان که دفاتر مشاوره دانشگاه ها به دانشجویان و کارمندان دانشگاه ها مشاوره می دادند به خانواده های دانشجویان، کارمندان و حتی افراد دیگر که برای دریافت مشاوره رجوع می نمایند هم مشاوره ارائه نمایند دانشگاه ها هم در این باره اعلام آمادگی نموده اند.

دفاتر مشاوره دانشگاه ها آنلاین می شوند

غفاری اضافه نمود: همچنین به دانشگاه ها گفته شده که تمهیداتی را بیاندیشند که متقاضیان دریافت خدمت مشاوره، بتوانند به صورت مجازی هم سوالات خود را با دفاتر مشاوره دانشگاه ها مطرح نمایند.

وی ادامه داد: زیرا در حال حاضر هم رفت و آمدها در شهرها مانند سابق نیست که افراد نیازمند مشاوره بتوانند به صورت مستقیم برای دریافت مشاوره حاضر شوند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 26 خرداد 1399 بروزرسانی: 26 خرداد 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1080

به "مراکز مشاوره دانشگاه ها به همه متقاضیان در روزهای کرونایی مشاوره می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراکز مشاوره دانشگاه ها به همه متقاضیان در روزهای کرونایی مشاوره می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید