مشاهده کرونای انگلیسی در استان تهران

به گزارش دانشنامه آریایی، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت:مواردی که در کشور از نوع انگلیسی کرونا را شاهد بودیم نوعا در استان تهران هستند که پیگیرهستیم تا اطرافیان چنین افرادی رهگیری و قرنطینه شوند.

مشاهده کرونای انگلیسی در استان تهران

به گزارش خبرنگاران از فارس، شکراله حسن بیگی، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت: در مورد شرایط بازگشایی مدارس در جلسه گذشته به مصوبه ایراداتی داشتیم که خوشبختانه اعلام شد حضور دانش آموزان در مدرسه اجباری نیست.

وی درباره شرایط بیماران کرونایی در استان تهران، اضافه کرد: یک درصد پذیرش بیماران کرونایی در بخش های ویژه بیشتر شده و سن فوتی ها نیز کم شده که این موارد نیازمند پیگیری و کنترل جدی است و در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی با مشکل روبرو می شویم.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران شرح داد: میزان رعایت پروتکل ها و فاصله گذاری اجتماعی در استان به 77 درصد رسیده در صورتی که اثر گذاری در گرو رعایت بالای 90 درصدی است.

حسن بیگی در مورد کرونای انگلیسی گفت: مواردی که در کشور از نوع انگلیسی کرونا را شاهد بودیم نوعا در استان تهران هستند که پیگیر هستیم تا اطرافیان چنین افرادی رهگیری و قرنطینه شوند.

وی با درخواست از شهروندان جهت رعایت پروتکل های بهداشتی، تاکید کرد: بر اساس گزارشات 2 صدم درصد مراجعات به بیمارستان ها بیشتر شده، ضمن اینکه مسافرت به شهرهای شمالی نیز نگرانی را ایجاد کرده است که از شهروندان درخواست می کنیم پروتکل ها را رعایت کنند و از سفر به شهرهای شمالی اجتناب کنند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1573

به "مشاهده کرونای انگلیسی در استان تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشاهده کرونای انگلیسی در استان تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید