میثاق هم حکمش علیه پرسپولیس را به ای اف سی فرستاد: حقم را می خواهم

به گزارش دانشنامه آریایی، ما صحبت نموده بودیم و قرار شد دو روز بعد با من تماس بگیرند اما 20 روز گذشته و هیچ تماسی نگرفتند.

میثاق هم حکمش علیه پرسپولیس را به ای اف سی فرستاد: حقم را می خواهم

به گزارش خبرنگاران ، دلخوری میثاق معمارزاده این بود که چرا پرسپولیس او را از قلم انداخته و برای همین به ای اف سی شکایت نموده است. شکایتی که این طور توجیهش می نماید: دوره اول که در پرسپولیس بودم، گفتند برای دریافت تسویه حساب باید از این باشگاه شکایت کنم اما در دوره دوم حضورم شکایت نکردم. البته این را بگویم که بحث شکایت به کنفدراسیون فوتبال آسیا مطرح نیست بلکه این کنفدراسیون خواستار روشن شدن طلب بازیکنان بوده و ما هم که از کمیته انضباطی فدراسیون حکم داشتیم و به آن رسیدگی نشده بود، این احکام را ای اف سی به فرستادیم تا در جریان طلب ها قرار بگیرند. چند بازیکن این کار را انجام داده بودند و من هم برای اینکه ای اف سی در جریان طلبم قرار بگیرد، حکم کمیته انضباطی را برایش ارسال کردم. البته من می خواستم دوستانه مشکل را حل کنیم و با شناختی که از آقای گرشاسبی داشتم، فکر می کردم این اتفاق می افتد. ما صحبت کردیم و قرار شد دو روز بعد با من تماس بگیرند اما 20 روز گذشته و هیچ تماسی ندریافتد.

میثاق سپس از تندخویی طرفداران پرسپولیس می گوید: در فضای مجازی خیلی به من حمله و فحاشی شد در حالی که من فقط حقم را می خواهم و پول زور نخواسته ام. درست نیست که آقایان با استفاده از اهرم زور و با یاری دریافت از وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال فشار بیاورند که مجوز حرفه ای آنها را بدون تسویه حساب با طلبکاران صادر نمایند.

2 – 220

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 4 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 63

به "میثاق هم حکمش علیه پرسپولیس را به ای اف سی فرستاد: حقم را می خواهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میثاق هم حکمش علیه پرسپولیس را به ای اف سی فرستاد: حقم را می خواهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید