میز ویتنام در مازندران ایجاد گردد

به گزارش دانشنامه آریایی، خبرنگاران: مدیرکل صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به اینکه مراودات تجاری مازندران با ویتنام باید تقویت گردد، گفت: برای توسعه این مراودات پیشنهاد می گردد میز ویتنام در مازندران ایجاد گردد.

میز ویتنام در مازندران ایجاد گردد

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام سفر کنید.

به گزارش خبرنگاران از ساری، محمد محمدپور عمران ظهر امروز در دیدار سفیر ویتنام با استاندار مازندران اظهارداشت: سنگ تزئینی مازندران دارای قابلیت بسیار منحصر به فردی بوده که به کشورهای منطقه صادر می گردد.

وی اضافه نمود: همکاری ایران با ویتنام رو به گسترش بوده و امیدواریم این روابط تقویت گردد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به اینکه علاقه مند هستیم در کریدور شمال - جنوب با ویتنام همکاری کنیم، توضیح داد: ایجاد میز ویتنام در مازندران می تواند زمینه ساز توسعه همکاری ها باشد.

محمدپور با بیان اینکه در این میز می توانیم نسبت به معرفی فرصت های سرمایه گذاری مازندران و شناخت فرصت های ویتنام گام برداریم، اضافه نمود: به همکاری های ایران و ویتنام در حوزه تجارت الکترونیک و مجازی نیز نیازمند هستیم.

محمد جواد عیسی نیا، مسئول دفتر نمایندگی وزارت خارجه در مازندران نیز با اشاره به اینکه ویتنام در حوزه برنج و پرورش ماهی توانمندی های خوبی برای همکاری دارند، گفت: می توانیم در حوزه تحقیقات این حوزه با ویتنامی ها مذاکره کنیم.

به گزارش خبرنگاران، سفیر ویتنام در ایران در سفر به مازندران قرار است از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری بازدید کند.

دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر آمل و انعقاد قرارداد خواهرخواندگی آمل و ویتنام، بازدید از منطقه ویژه مالی بندرامیرآباد و قابلیت های دامپروری و مالی شرق مازندران و بازدید از مرکز تحقیقات برنج کشور در آمل از برنامه های سفر دو روزه سفیر ویتنام در مازندران است.

ج

منبع: تسنیم
انتشار: 5 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 390

به "میز ویتنام در مازندران ایجاد گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میز ویتنام در مازندران ایجاد گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید