واعظی: از گسترش همکاری های فعالان اقتصادی ایران و ترکیه حمایت می کنیم

به گزارش دانشنامه آریایی، رئیس دفتر رئیس جمهوری کشورمان استفاده حداکثری از فرصت ها و توانمندی های موجود در ایران و ترکیه را در توسعه مناسبات دو طرف حائز اهمیت دانست و بر لزوم حمایت همه جانبه دو دولت از فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران دو کشور تأکید کرد.

واعظی: از گسترش همکاری های فعالان اقتصادی ایران و ترکیه حمایت می کنیم

به گزارش خبرنگاران، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمود واعظی که در رأس هیأتی اقتصادی-سیاسی برای دیدار و گفت و گو با مقامات عالی رتبه ترکیه به منظور انجام مقدمات دیدار آتی رؤسای جمهوری دو کشور به ترکیه سفر نموده است، روز جمعه به طور جداگانه با جمعی از فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران ایرانی و ترکیه ای دیدار کرد.

رئیس دفتر رئیس جمهوری کشورمان در این نشست ها با اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های موجود در ایران و ترکیه بر ضرورت کوشش دو دولت در راستای تسهیل همکاری ها و سرمایه گذاری فعالان اقتصادی دو کشور در راستای منافع متقابل تاکید نمود.

واعظی اظهار کرد: امروز فرصت های خوب سرمایه گذاری در بخش های مختلف در ایران فراهم است و از حضور فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران ترکیه در اجرای این پروژه ها استقبال می کنیم.

رئیس دفتر رئیس جمهوری همچنین با اشاره به نیروی انسانی توانمند و متخصص در ایران، اضافه کرد: آمادگی داریم تا در راستای انتقال تجربیات و گسترش همکاری های مشترک، زمینه های لازم را برای حضور فعالان اقتصادی ایرانی در پروژه های ترکیه فراهم کنیم.

در این نشست های جداگانه فعالان اقتصادی ایرانی در ترکیه و سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی ترکیه ای علاقه مند به همکاری و مشارکت در اجرای پروژه های کشورمان در بخش های مختلف به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود با رئیس دفتر رئیس جمهوری پرداختند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 144

به "واعظی: از گسترش همکاری های فعالان اقتصادی ایران و ترکیه حمایت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واعظی: از گسترش همکاری های فعالان اقتصادی ایران و ترکیه حمایت می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید