وقت اعتماد به جوانان فرارسیده است، ضرورت ایجاد جامعه اخلاقی

به گزارش دانشنامه آریایی، شهیندخت مولاوردی عصر یکشنبه در اولین مجمع عمومی هیئت اندیشه ورزان جوان استان همدان با بیان اینکه با تفسیر قانون منع بکارگیری بازنشستگان از خدمت محروم شدم اما امروز به جامعه مدنی بازگشته ام و به عنوان شخصیت حقیقی خود در این برنامه در خدمت شما هستم، گفت: از زحمات و کوشش های استاندار سابق همدان قدردانی می کنم و برای استاندار جدید همدان که این برنامه از ابتکارات وی است آرزوی موفقیت دارم.

وقت اعتماد به جوانان فرارسیده است، ضرورت ایجاد جامعه اخلاقی

مولاوردی بابیان اینکه برای حل اختلافات احتیاجمند گفت و گو هستیم، گفت: گفت و گو یک مهارت است که همه ما احتیاج به فراگیری آن داریم.

وی با تاکید بر اینکه در حقوق شهروندی همه کوشش ما این بود که نظام آموزشی به مهارتهای لازم برای زندگی توجه کند، مطرح نمود: مدارا یکی از آموزه های دینی ما است و راه اندازی هیئت اندیشه ورزان جوان استان همدان گامی اساسی در راستای توجه به حقوق شهروندی است.

مولاوردی با بیان اینکه هیئت های اندیشه ورزی به عنوان اتاق فکر مدیران و بازوهای مشورتی مدیران می توانند به کار گرفته شوند، گفت: استان همدان می تواند مدل هیئت های اندیشه ورزی را به عنوان یک مدل الگویی از مدیریت استراتژیک به کشور ارائه کند.

وی با بیان اینکه ایجاد جامعه سالم، فراگیر و همه شمول که همه شهروندان در آن صاحب حق هستند و در واقع ایجاد جامعه اخلاقی هدف اصلی است، گفت: با این ابتکار جوانان در هیئت اندیشه ورزان جوان آماده خواهند شد تا مسئولیت ها را برعهده بگیرند زیرا بعد از 40 سال وقت اعتماد به جوانان رسیده است.

لازم به ذکر است؛ در اولین مجمع عمومی هیئت اندیشه ورزان جوان استان با اهدا لوح سپاس از خدمات شهیندخت مولاوردی در سمت دستیار ویژه رئیس جمهور در حقوق شهروندی قدردانی شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 127

به "وقت اعتماد به جوانان فرارسیده است، ضرورت ایجاد جامعه اخلاقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقت اعتماد به جوانان فرارسیده است، ضرورت ایجاد جامعه اخلاقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید