(ویدئو) اردوغان رئیس کمیسیون اروپا را تحقیر کرد

به گزارش دانشنامه آریایی، پس از ورود رسمی اورزولا فون درلاین، رئیس کمیسیون و شارل میشل، رئیس شورای اروپا به آنکارای ترکیه، در نخستین لحظات خوشامدگویی رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور به این دو مقام عالی رتبه اتحادیه اروپا، محل نشستن خانم فون درلاین از قبل معین نبود و وی مجبور شد با رفتار خود به میزبان اشاره کند محل نشستنش کجاست؟

(ویدئو) اردوغان رئیس کمیسیون اروپا را تحقیر کرد

با ما سفر کنید و با تور ارزان به اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش خبرنگاران، بعد از آنکه فون درلاین به همراه شارل میشل با اردوغان ملاقات کردند، میشل و اردوغان در کنار هم نشستند؛ غافل از آنکه در اقدامی عجیب و مضحکانه، محل خاص و صندلی عظیم اختصاصی برای نشستن رئیس کمیسیون اروپا همانند صندلی اختصاصی شارل میشل در نظر گرفته نشده بود و او با فاصله از هر دوی آن ها بر روی یک کاناپه نشست (محلی که به لحاظ صندلی، در سطح مولود چاووش اوغلو، وزیر خارجه ترکیه بود که در مقابل فون درلاین نشسته بود.)

صدای غافلگیر شدن رئیس کمیسیون اروپا به علت فقدان پیش بینی محل نشستن اختصاصی برای وی در حین ملاقات با رئیس جمهور ترکیه شنیدن صدای اِ... از خانم فون درلاین نشانه آن بود که او انتظار داشته است، محل خاصی برایش در نظر گرفته می شده است.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: فرارو
انتشار: 9 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1400 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1712

به "(ویدئو) اردوغان رئیس کمیسیون اروپا را تحقیر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدئو) اردوغان رئیس کمیسیون اروپا را تحقیر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید