ویسی: تا بحث دلالی در میان است تیم ها ثبات ندارند ، مربیان با لابی جا به جا می شوند

به گزارش دانشنامه آریایی، سرمربی سابق پیکان اعلام نمود که در مورد تحمیل بازیکن صحبتی نمیکنم و مردم باهوش هستند و همه میدانند چه اتفاقاتی می افتد.

ویسی: تا بحث دلالی در میان است تیم ها ثبات ندارند ، مربیان با لابی جا به جا می شوند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، طی روزهای گذشته اتفاقاتی زیادی در باشگاه پیکان رخ داد و عبدالله ویسی سرمربی این تیم از شرایط حاکم بر این باشگاه گلایه نموده بود و خواستار تغییر شرایط شد ولی این تغییرات با موافقت مدیران پیکان همراه نشد تا ویسی از این تیم جدا گردد.

ویسی در تبادل نظر با رادیو ایران در مورد جدایی از پیکان گفت: از مدت ها قبل اتفاقاتی میان من و باشگاه رخ داد و فکر می کردیم شرایط بهتر می گردد ولی شرایط آنگونه که می خواستیم پیش نرفت و منجر به جدایی من از پیکان شد و باشگاه این حق را دارد که به فکر سرمربی بعدی باشد.

وی در مورد اختلافات با اکبر محمدی مدیرعامل پیکان گفت: اختلاف نظر در تمام جاهایی که به صورت گروهی با یکدیگر کار می نمایند وجود دارد. من یک سری خواسته ها از باشگاه داشتم ولی آنها توانایی انجام این خواسته ها را نداشتند. اتفاقاتی افتاد که با فلسفه و اصول مربی گری من در تناقض بود شاید مربی دیگری بتواند با این شرایط کار کند.

سرمربی سابق پیکان در مورد علت و ریشه مسائلش با مدیران این تیم گفت: نگفتن این مسئله بهتر است. همه خبر دارند در فوتبال مملکت چه خبر است. در مورد تحمیل بازیکن صحبتی نمیکنم و مردم باهوش هستند و همه میدانند چه اتفاقاتی می افتد. من 6 ماه برای پیکان زحمت کشیدم و با همکارانم شبانه روز زحمت کشیدم و توانستیم تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم. این رفتار درست نیست که یک هفته قبل از آغاز لیگ برتر با به وجود آوردن بهانه هایی منجر به جدایی من شوند.

وی ادامه داد: من نه استعفا داده ام و نه اخراج شده ام. من 40 روز بدون قرارداد برای این تیم کار کردم. بازیکنانی که مدنظر ما بود، بازیکنان طراز اول تیم های دیگری بودند که قیمتشان بالا بود. من در این زمینه می گویم که حق با باشگاه است چرا که تیم بودجه ای نداشت و گله مند نیستم. سقف قرارداد ما یک میلیارد و 500 میلیون بود و مهران موسوی بازیکن خودمان بود و به ما پیشنهاد 3 میلیاردی داد.

وی گفت: به همین دلیل من به سراغ بازیکنان گمنام و جوان از لیگ های پایین تر رفتیم. باشگاه در این زمینه درست می گوید و لیست دوم و سوم ما را جذب کردند ولی اینکه باشگاه بگوید تمام درخواست های ما را انجام داد، دروغ محض است.

ویسی اضافه نمود: من نه اخراج شده ام و نه استعفا داده ام. چند روزی در تمرینات حضور پیدا نکردم. آقای مدیرروستا به عنوان سرپرست تیم با من صحبت کردند و گفتم چنانچه این 2 مشکل حل گردد، در تمرینات حاضر می شوم ولی این مسائل حل نشد.

وی در مورد اینکه عمر مفید مربیان در تیم های لیگ رجحان کوتاه بوده است، آیا لیگ بیستم نیز نیمکت لرزانی خواهد بود گفت: قطعا این اتفاقات رخ خواهد داد که یک بخش آن به مسائل دلالی برمیگردد. ما باید ببینیم مربی مانند عبدالله ویسی چه برنامه ای داشته و آن را دنبال کنیم نه اینکه یک هفته قبل از آغاز لیگ برتر اتفاقاتی بیفتد که در شأن تیم قدیمی مانند پیکان باشد.

او ادامه داد: من به عینه دیدم که یکی از مدیربرنامه ها با یکی از مدیرعاملان از من درخواست کردند که با فلان تیم قرارداد نبندم تا هفته پنجم به آن باشگاه بروم. من برای همچین فوتبالی متاسفم که یک ایجنت در مقابل مدیرعامل باشگاه می گوید هفته پنجم فلان مربی را اخراج می کنیم تا من به جای او سرمربی شوم و من این پیشنهاد را قبول نکردم.

ویسی ک با رادیو ایران گفت و گو می کرد در مورد اینکه آیا پیشنهادی از سایر تیم ها دارد یا خیر گفت: من قبلا چند پیشنهاد خوب از تیم های لیگ رجحان داشتم ولی از آنجاییکه با پیکان صحبت نموده بودم، آنها را رد کردم ولی در حال حاضر فقط از رایکا بابل پیشنهاد دارم ولی با توجه به امکانات آنجا ممکن است به این تیم نروم ولی باز هم صبر خواهم کرد تا ببینم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1425

به "ویسی: تا بحث دلالی در میان است تیم ها ثبات ندارند ، مربیان با لابی جا به جا می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویسی: تا بحث دلالی در میان است تیم ها ثبات ندارند ، مربیان با لابی جا به جا می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید