پرسپولیس جانشین کنعانی زادگان را انتخاب کرد

به گزارش دانشنامه آریایی، با جدی تر شدن پیشنهاد تیم های قطری به محمدحسین کنعانی زادگان و جدایی این مدافع از پرسپولیس، به نظر می رسد یحیی گل محمدی جانشین او را انتخاب نموده است.

پرسپولیس جانشین کنعانی زادگان را انتخاب کرد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، پرسپولیس از همین حالا مهیا می گردد تا جایگزین مناسبی برای محمد حسین کنعانی زادگان در قلب خط دفاعی پیدا کند؛ این بازیکن با پیشنهاد چشمگیری از سوی قطری ها روبرو شده و حتی چند وقت پیش شایعه شد که پیش قراردادش را هم امضا نموده است.

به گزارش فرارو، با جدایی شجاع خلیل زاده، یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس، فرشاد فرجی را برای خط دفاعی تیمش خرید تا همچنان یک مدافع سطح بالا روی نیمکت داشته باشد. جدایی کنعانی زادگان، اما شرایط را برای پرسپولیس دشوارتر می نماید، چون او بازیکن اصلی ترکیب و زوج سیدجلال حسینی است که دیگر پا به سن گذاشته و هرآن ممکن است مصدومیت مانع از حضور 100 درصدی اش در ترکیب گردد.

به همین دلیل است که یحیی با وسواس بیشتری در پی پیدا کردن مدافع مدنظرش برای جایگزینی کنعانی زادگان است. البته گزینه ای که یحیی زیرذره بین گرفته چندان غریبه نیست؛ او علی نعمتی مدافع باشگاه پدیده است که پیش تر با یحیی همکاری نموده است. شنیده می گردد توافقات اولیه انجام شده و علی نعمتی در سرانجام فصل راهی پرسپولیس می گردد. نکته مهمی که علاوه بر قابلیت های فنی باعث انتخاب علی نعمتی شده، سابقه بازی کردن کنار فرشاد فرجی، دیگر مدافع پرسپولیس است.

در واقع یحیی با این انتخاب، نگران هماهنگی مدافع تازه تیمش با دیگر مدافعان خط دفاعی نیست؛ یا حداقل نگرانی اندکی دارد. علی نعمتی از فصل پیش گزینه یحیی گل محمدی بود، ولی انتقالش نهایی نشد تا فرشاد فرجی سر از پرسپولیس در بیاورد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 مرداد 1400 بروزرسانی: 18 مرداد 1400 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1883

به "پرسپولیس جانشین کنعانی زادگان را انتخاب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس جانشین کنعانی زادگان را انتخاب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید