پیغام حسین زادگان، استاندارمازندران بمناسبت سوم آبان ماه، سالروزتصویب قانون بیمه همگانی و فته بیمه سلامت

به گزارش دانشنامه آریایی، خبرگزاری خبرنگاران- احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران با صدور پیامی؛ سوم آبان ماه، سالروز تصویب قانون بیمه همگانی و هفته بیمه سلامت را تبریک گفت.

پیغام حسین زادگان، استاندارمازندران بمناسبت سوم آبان ماه، سالروزتصویب قانون بیمه همگانی و فته بیمه سلامت

به گزارش خبرنگاراریادفترمازندران درساری، متن کامل پیغام استاندار مازندران بدین توضیح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته بیمه سلامت که هر ساله از سوم آبان، سالروز تصویب قانون بیمه همگانی شروع می شود، فرصت مغتنمی است تا اقدامات، فعالیت ها و سیاست های حوزه سلامت، ارزیابی و دستاوردهای ارزشمند آن به مردم شریف استان معرفی شود.

سلامت، یکی از شاخصه های مهم توسعه یافتگی هر کشوری است و جامعه سالم بستر ساز توسعه، رشد و شکوفایی در تمامی عرصه ها محسوب می شود. سازمان بیمه سلامت ایران به عنوان بزرگترین سازمان بیمه درمانی کشور با تمرکز بر توسعه نظام بیمه ای کوشش دارد تا با استقرار کامل سازمان الکترونیک، خرید راهبردی خدمات سلامت، افزایش کارآیی، ارتقاء بهره وری و پوشش بیمه سلامت همگانی در کشور به حداکثر رضایتمندی هموطنان دست یابد. در این میان برخورداری روستائیان، افراد بی بضاعت از بیمه رایگان و نیز پوشش رایگان بیمه ای سایر افراد فاقد پوشش بیمه علی الخصوص بیماران کرونایی از دیگر خدمات این سازمان در عرصه نظام سلامت کشور است.

اینجانب شروع هفته بیمه سلامت و تقارن آن با خجسته ایام ربیع الاول و هفته وحدت را به کلیه خادمین بخش سلامت به ویژه مدیران و کارکنان خدوم و متعهد اداره کل بیمه سلامت استان مازندران تبریک و تهنیت عرض کرده و صحت و توفیقات روز افزونشان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

احمد حسین زادگان

استاندار مازندران

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 آبان 1400 بروزرسانی: 28 آبان 1400 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1996

به "پیغام حسین زادگان، استاندارمازندران بمناسبت سوم آبان ماه، سالروزتصویب قانون بیمه همگانی و فته بیمه سلامت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام حسین زادگان، استاندارمازندران بمناسبت سوم آبان ماه، سالروزتصویب قانون بیمه همگانی و فته بیمه سلامت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید