کدام سریال ها بیش از بقیه از تورنت دانلود می شوند؟!

به گزارش دانشنامه آریایی، زمانی سریال های تلویزیون های فرنگی در ایران اینقدر محبوب نبودند، اما حالا کمتر کسی را می گردد پیدا کرد که در حال دنبال کردن یک سریال نباشد.

کدام سریال ها بیش از بقیه از تورنت دانلود می شوند؟!

اندازه دانلود سریال ها، می تواند بیانگر محبوبیت کلی سریال باشد. گرچه نمی گردد آمار دقیقی از دانلود سریال هایی که از سایت های آپلود متفرقه دانلود می شوند، به دست آورد، اما می توان اندازه دانلود آنها را بیت تورنت تخمین زد.

بر این اساس سایت torrentfreak آمار جالبی از اندازه دانلود سریال ها در سال 2014 منتشر نموده است.

در شرایطی که 3 ماه تا شروع فصل نو سریال Game of Thrones، یعنی فصل پنجم آن به جای مانده است، همه چیز حکایت از محبوبیت روزافزون آن دارند.

برآورد می گردد که 8.1 میلیون نفر فصل چهارم سریال گیم آو ترونز را دانلود نموده باشند و 7.16 میلیون نفر هم آن را به صورت قانونی از تلویزیون دیده باشند. (در آمریکا)

در این نمودار جالب اندازه بینندگان تقریبی کلی را می بینید. جالب است که اندازه بینندگان هر فصل نسبت به فصل قبلی، بیشتر شده است، طوری که از حدود دو و نیم میلیون بیننده آمریکایی برای هر قسمت سریال در فصل اول به حدود شش و نیم میلیون بیننده در فصل چهارم رسیده است.

سریال های محبوب دیگر دانلودکننده های تورنتی، اینها هستند:

هر 10 سریالی که در جدول بالا می بینید، سریال های خوبی هستند. اما خب، مثلا همواره محبوب بودن به معنی داشتن کیفیت نیست و هر یک از ما طبق سلیقه و معیارهای خودمان شاید به جهتی از تماشا این لیست تعجب کنیم.

منبع: یک پزشک
انتشار: 19 آذر 1401 بروزرسانی: 19 آذر 1401 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 2305

به "کدام سریال ها بیش از بقیه از تورنت دانلود می شوند؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام سریال ها بیش از بقیه از تورنت دانلود می شوند؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید