ارسال یاری های شهرداری تهران به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

به گزارش دانشنامه آریایی، مدیرعامل شرکت شهروند از ارسال یاری های غیرنقدی به ارزش 30 میلیارد ریال به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان با یاری تأمین کنندگان شرکت شهروند و هلال احمر اطلاع داد.

ارسال یاری های شهرداری تهران به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

به گزارش خبرنگاران، امراللهی در مراسم اعزام کمک های شهرداری تهران برای مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان ضمن تقدیر از تأمین کنندگانی که شرکت شهروند را در جمع آوری این کمک ها کمک کردند، گفت: شهرداری تهران با همکاری تأمین کنندگان به ویژه تأمین کنندگان مواد غذایی و شوینده ها کمکی در حدود 30 میلیارد ریال را که به صورت نقدی و غیرنقدی جمع آوری شده بود همه را توسط شرکت شهروند به کالا تبدیل کرد.

مدیرعامل شرکت شهروند اضافه نمود: این کمک ها شامل 10 کامیون 10 تن و 17 کامیون خاور که شامل بیش از 100 نوع کالا همانند انواع کنسروها، شوینده ها و آب معدنی که پیش تر توسط هلال احمر اعلام شده بود که در مناطق سیل زده احتیاج است، به استان سیستان و بلوچستان اعزام می گردد. در این کار هلال احمر با شرکت شهروند همکاری نموده است تا این اقلام که توسط حدود 30 تأمین کننده اجرا شده، میان سیل زدگان توزیع گردد.

وی با تأکید بر اینکه این کار به دستور شهردار تهران اجرا شده و ادامه خواهد داشت، اضافه نمود: ابعاد فاجعه سیل اخیر بسیار وسیع بوده لذا امیدواریم با همکاری تأمین کنندگان شرکت شهروند و هلال احمر بتوانیم گام موثری در کمک رسانی به هم وطنان خود برداریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 847

به "ارسال یاری های شهرداری تهران به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال یاری های شهرداری تهران به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید