اخبار و رویدادها

دو Lake جدید در لیست پردازنده های اینتل

اگر با شنیدن Lake های جدید اینتل مسئله ای ندارید، بهتر است بدانید اواخر تابستان سال جاری در کنار Comet Lake و Rocket Lake، شاهد دو Lake دیگر به نام های Tiger Lake و Lakefield خواهیم بود. جزئیات را در ادامه همین نوشتار بخوانید.

13 تیر 1399

مصرف مکمل برای پیشگیری از کرونا مفید است؟

رئیس دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت درخصوص مصرف خودسرانه مکمل ها برای جلوگیری از ابتلا به کرونا توضیحاتی ارائه داد.

12 تیر 1399

هماهنگی برای اخذ کد استخدامی 5 هزار عضو هیات علمی

به گفته معاون اداری وزیر علوم، هماهنگی برای دریافت کد استخدام حدود 5 هزار عضو هیات علمی قدیمی در حال اجرا است و آخرین پیگیری از موافقت کلی سازمان امور استخدامی با ردیف های استخدام حکایت دارد.

12 تیر 1399

نماینده تفرش: مدرک من جعلی نیست

از صبح امروز خبری مبنی بر جعلی بودن مدرک تحصیلی نماینده تفرش در مجلس یازدهم در فضای خبری و رسانه ای منتشر شد.

11 تیر 1399

افزایش پرداخت آنلاین در تاکسی ها با شیوع کرونا

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران با اشاره به تحت پوشش قرار دادن بیش از 70 درصد تاکسی های خطی به پرداخت آنلاین گفت: در روزهای کرونایی علاقه رانندگان و مسافران به پرداخت آنلاین کرایه تاکسی افزایش یافته است.

11 تیر 1399

تربیت سگ های کرونا یاب در فرانسه، عکس

ایرنا نوشت: تارنمای خبرگزاری فرانس 24 از تربیت و آموزش سگ های کرونایاب در جزیره کرس (یکی از جزایر کشور فرانسه) اطلاع داد.

10 تیر 1399

آنچه هواداران ایمنی گله ای درباره کرونا به ما نمی گویند!

گسترش کروناویروس جدید در دنیا و عدم موفقیت در یافتن درمانی برای آن، بعضی از ناظران را بر آن داشته تا بر رویکرد های دیگری همچون مصونیت جمعی یا گله ای تأکید نمایند. این افراد معتقدند که وقتی همه جمعیت قابل توجهی از افراد به این بیماری مبتلا شوند، سرعت انتشار...

10 تیر 1399

کاناوارو: زیدان ضربه سر خوبی به سینه ماتراتزی زد!، مایلم به ماجراجویی هایم ادامه دهم

کاپیتان سابق تیم ملی ایتالیا به شیوه متفاوتی درباره اتفاقات فینال جام جهانی 2006 صحبت کرد.

10 تیر 1399

خبرنگاران کرونا آلمانی ها را به آمریکا بدبین تر نموده است

تهران- خبرنگاران- نتایج تازه ترین نظرسنجی نشان می دهد که با شیوع کرونا و وخیم تر شدن این بحران، نگاه آلمانی ها به آمریکا انتقادی تر شده است.

9 تیر 1399

نگرانی از تقویت حملات سایبری به وسیله هوش مصنوعی

محققان هشدار می دهند که سازمان های جاسوسی و اطلاعاتی وابسته به دولت های مختلف دنیا، از هوش مصنوعی برای تقویت توان خود برای اجرای حملات سایبری استفاده خواهند کرد.

9 تیر 1399

راه چاره همتی برای جبران کسری بودجه ناشی از سقوط قیمت نفت، اوراق بدهی منتشر شود

رییس کل بانک مرکزی نکاتی را پیرامون وام بنگاه های آسیب دیده از کرونا، ضرورت واگذاری سهام شرکت های وابسته به بانک ها در بورس و انتشار اوراق بدهی بیان نمود.

8 تیر 1399

در شرایط کرونایی ماه رمضان تغذیه ما باید چگونه باشد؟

در ماه مبارک رمضان روزه گرقتن موجب گشنگی و تشنگی افراد می گردد،حال اگر اصول تغذیه رعایت نگردد، این گشنگی و تشنگی می تواند باعث تضعیف سیستم ایمنی بدن بگردد و احتمال ابتلا به کرونا را در افراد بالا ببرد.

8 تیر 1399

آیا کرونا بر پوست تأثیر دارد؟

رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری با اشاره به اینکه در برخی از بیماران مبتلا به کرونا عارضه های پوستی مشاهده می شود، گفت: میزان شیوع این عوارض در کشور کم است.

7 تیر 1399

ملی پوش والیبال: زمان مربی جدید برای شناخت تیم ملی کم است

علی شفیعی گفت: زمان مربی جدید تیم ملی والیبال برای شناخت پتانسیل والیبال ایران کم است و امیدوارم هر چه سریع تر تصمیم درستی در این مورد گرفته شود.

6 تیر 1399

کدام دانشگاه ها در ایام تعطیلات کرونایی به دانشجویان خدمات مشاوره ارائه می دهند؟

در تداوم روز های کرونایی و تعطیلی دانشگاه ها تعدادی از دانشگاه های تهران ارائه خدمات مشاوره ای خود را تعطیل نکرده و آن را به صورت مجازی در اختیار دانشجویان خود قرار داده اند.

6 تیر 1399

تغییر قوانین اسکار

قوانین فعلی به فیلم هایی که در کمپانی های نمایش آنلاین منتشر شده اند، اجازه می دهد تا برای اسکار نیز مورد آنالیز قرار گیرند، اما فقط به شرطی که مقتضیات خاص پخش در سینما را نیز داشته باشند.

5 تیر 1399

بارزانی: با نخست وزیر مکلف مذاکره خواهیم کرد

رئیس اقلیم کردستان عراق امروز (دوشنبه) بیان نمود، اقلیم کردستان با نخست وزیر مکلف مذاکره خواهد داشت.

5 تیر 1399

ترامپ خواستار خروج همه نظامیان آمریکایی از افغانستان است

تسنیم نوشت:یک رسانه آمریکایی به نقل از منابع آگاه در دولت این کشور فاش کرد که رئیس جمهور آمریکا طی روزهای اخیر بارها مشاوران نظامی و امنیت ملی خود را برای خارج کردن نیروهای آمریکایی از خاک افغانستان به دلیل ترس از مبتلا شدن آنها به کرونا، تحت فشار گذاشته...

4 تیر 1399

لغو مجوز فعالیت یک شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در مشهد

معاون جهانگردی اداره کل میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: مجوز فعالیت یک شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی علاج جهانگرد رضوی لغو شد.

4 تیر 1399

روایت یک تولد در سایه کرونا

محمد حسنی کارگردان سینمای مستند که این روز ها مشغول ساخت مستندی با نام تولد با موضوع کروناست، به ارایه توضیحاتی درباره این مستند پرداخت.

3 تیر 1399
تعداد: (1003)