اخبار سیاسی

جلودارزاده زیر میز زد و رفت ، مناظره ای که ناتمام ماند

پنجشنبه ای که گذشت میزبان دو تن از کاندیدهای مجلس دهم بودیم؛ سهیلا جلودارزاده و فاطمه رهبر؛ محور سوالاتمان مسائل سیاسی و دغدغه های حوزه زنان بود اما این مصاحبه به سرانجام نرسید زیرا نماینده مجلس دهم یک ربع پس از شروع مصاحبه، مناظره را به مقصد انتخابات...

10 فروردین 1399

ایران به فناوری ماهواره بر نسل سوم دست یافت

رئیس سازمان فضایی با بیان اینکه ماهواره بر ظفر توانایی ارسال همزمان داده های دریافتی به 256 ایستگاه فضایی در جهان را دارد، گفت: ایران به فناوری ماهواره بر نسل سوم با عنوان سریر دست یافته است.

5 فروردین 1399

اثری برای علی حاتمی در بیستمین سالگرد درگذشتش

بهزاد شیشه گران تازه ترین نقاشی اش را به یاد علی حاتمی - کارگردان و فیلمنامه نویس - خلق کرده است.

5 فروردین 1399

بیش از 2 میلیون نفر در آذربایجان غربی واجد شرایط رای دادن هستند

خبرنگاران/آذربایجان غربی رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: بیش از 2 میلیون نفر در استان واجد شرایط رای دادن در انتخاات مجلس یازدهم هستند.

4 فروردین 1399

بیانیه سفارت ایران در تفلیس درباره شیوع کرونا در کشور

سفارت ایران در تفلیس بیان کرد: کشور هایی که با پنهانکاری، خود را از آلودگی ویروس کرونا مصون نشان داده و یا انگشت اتهام را متوجه یک کشور می نمایند، نمی توانند به فرایند مبارزه با این ویروس یاری نمایند.

4 فروردین 1399

آلمان خواهان ارائه هر چه سریع تر درخواست خروج از اتحادیه اروپا از طرف لندن شد

وزیر امور اروپایی آلمان با تاکید بر اینکه ما خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را پذیرفته ایم خواهان ارائه هر چه سریع تر درخواست خروج از طرف لندن شد.

2 فروردین 1399

خلیل زاده: فتح الله زاده به کارش در استقلال ادامه می دهد

سرپرست باشگاه استقلال گفت که او و اعضای هیئت مدیره مخالف استعفای علی فتح الله زاده هستند و او همچنان به کارش ادامه می دهد.

29 اسفند 1398

دیدارهای فشرده دیپلماتیک ظریف در مونیخ

وزیر امور خارجه کشورمان در حاشیه نشست کنفرانس امنیتی مونیخ همتایان ژاپنی و اسپانیایی خود و همچنین مقامات مجلس اروپایی ملاقات و گفت وگو کرد.

28 اسفند 1398

پرهیز از ورود به مسائل آسیب زا در دانشگاه، در تصمیم گیری ها به موضوعات تنش زا دامن نزنیم

قائم مقام وزیر علوم و رئیس مرکز هیئت های امنا و هیئت ممیزه مرکزی تاکید نمود: ما باید بدنه دانشگاه و همچنین خودمان را برای مواجهه با شرایط تحریم آماده کنیم و همچنین از ورود به مسائل آسیب زا در دانشگاه پرهیز کنیم و در تصمیم گیری ها به موضوعات تنش زا دامن...

26 اسفند 1398

مدیر روابط عمومی وزارت ورزش سرپرست فدراسیون موتورسواری شد

به گزارش خبرنگاران، مازیار ناظمی با حضور در فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی حکم خود را به عنوان سرپرست این فدراسیون از مدیر کل امور مشترک فدراسیون ها دریافت کرد.

25 اسفند 1398

افزایش 197 درصدی جرایم اینترنتی در قم

فرمانده نیروی انتظامی استان قم گفت: وقوع جرم در فضای مجازی در قم، 197 درصد افزایش یافته است.

23 اسفند 1398

فرانسه: دستیابی به توافق تجاری با انگلیس سخت است

به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین، ژان ایو لودریان وزیر امور خارجه فرانسه در گفتگویی با اشاره به اختلافات با لندن، دستیابی به توافق تجاری میان اروپا و انگلیس را پس از برگزیت سخت بیان کرد.

22 اسفند 1398

همگام با انگلستان در تحدید ایران

یک گروه سیم کش انگلیسی به رهبری گلداسمید به وسیله مکران وارد ایران شدند تا رشته سیم تلگراف را از جنوب ایران در حاشیه خلیج فارس و دریای عمان عبور دهند.

20 اسفند 1398

انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان شهید چمران اهواز برگزار گردید

انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار گردید و بر اساس آن، علی پارسا به عنوان دبیر کل این تشکل دانشجویی انتخاب شد.

19 اسفند 1398

عیدی کارگران را به آخر سال موکول نکنید!

رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران از کارفرمایانی که نقدینگی و قدرت اقتصادی دارند خواست عیدی و پاداش کارگران را برای حفظ قدرت خرید آنها بهمن ماه پرداخت نمایند.

12 اسفند 1398

جذب 40 هزار نفر در صنعت قطعه سازی با رونق خودروسازی

دبیر انجمن قطعه سازان ایران از جذب مجدد 40 هزار نفر نیروی کار تعدیل شده در صنعت قطعه سازی کشور، در کنار بازگشت به کار بیش از 100 هزار نفر نیروی تعلیق شده با ایجاد رونق در خطوط فراوری خودروسازان اطلاع داد.

11 اسفند 1398

جدیدترین موضع گیری عادل عبدالمهدی درباره خروج نظامیان آمریکایی

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، عادل عبدالمهدی نخست وزیر پیشبرد امور عراق گفت: ما نامه ای از آمریکایی ها دریافت کردیم که از عقب نشینی حکایت داشت و چند ساعت بعد گفته شد که نامه اشتباهی است. ما آنرا به سرعت برای وزارت خارجه و سفیرمان در واشنگتن ارسال...

8 اسفند 1398

رسانه آمریکایی : ترامپ توان اقتصاد ایران را دست کم گرفت ، کاهش واردات به افزایش فراوری منجر شد

یک استاد دانشگاه ویرجینیای تک آمریکا می گوید: تصور دولت ترامپ از سقوط اقتصاد ایران پس از چند ماه از اعمال تحریم ها بسیار خوشبینانه بود.

7 اسفند 1398

درخواست پوتین از ترامپ طی پیغام تبریک سال نو میلادی

فارس نوشت: رئیس جمهور روسیه در پیامی به مناسبت شروع سال جدید میلادی خطاب به همتای آمریکایی خود خواهان عادی شدن روابط دو کشور شد.

1 اسفند 1398

تشریح اهداف سفر وزیر دفاع آمریکا به منطقه

به اعتقاد کارشناس مسائل بین الملل، اردن یک محدوده خاص اطلاعاتی - جاسوسی برای آمریکا و انگلیس است. کشورهای منطقه غرب آسیا به اردن اهمیت نمی دهند؛ اما این کشور برای غرب از صندلی خاصی برخوردار است.

1 اسفند 1398
تعداد: (223)