اخبار سیاسی

اعلام فرمول محاسبه قیمت خودرو درطرح پیش فروش ایران خودرو

خبرنگاران: معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: سند خودروهای ثبت نام شده در طرح پیش فروش یک ساله به مدت یک سال در رهن ایران خودرو خواهد بود.

21 مرداد 1399

بهزیستی: در ماجرای رومینا کودک آزاری اتفاق نیفتاده است ، درخواست از دستگاه قضا درباره پرونده های مرتبط با بچه ها

مدیر کل امور آسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از دستگاه قضا خواست تا در پرونده های مرتبط با حوزه بچه ها، از ظرفیت مددکاران سازمان بهزیستی استفاده کند.

20 مرداد 1399

اردوغان : مصر و یونان حق امضای توافق دریایی مدیترانه را ندارند

رئیس جمهور ترکیه توافق دریایی اخیر میان یونان و مصر را بی ارزش خواند که تاثیری بر منطقه ویژه مالی ترکیه در مدیترانه شرقی نخواهد داشت.

18 مرداد 1399

خبرنگاران فرماندار سقز: بستر لازم برای خرید گندم کشاورزان فراهم گردد

سنندج - خبرنگاران - فرماندار ویژه سقز با بیان اینکه سال جاری فراوری 185 هزار تُن گندم تضمینی در این شهرستان پیش بینی می گردد، گفت: باید بسترهای لازم برای خرید گندم مازاد بر احتیاج کشاورزان فراهم گردد.

15 مرداد 1399

آلمان بارِ یاری اقتصادی به سازمان بهداشت جهانی را تقبل کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، فرانسه و آلمان از حمایت اقتصادی و سیاسی سازمان بهداشت جهانی در مبارزه با کووید 19 خبر دادند.

14 مرداد 1399

خبرنگاران کلانتر میشیگان به معترضان علیه نژادپرستی پیوست

تهران- خبرنگاران- کلانتر یک منطقه در ایالات میشیگان آمریکا به تظاهرکنندگانی پیوست که در اعتراض به قتل یک سیاهپوست توسط پلیس این کشور مقابل ساختمان اداره پلیس جمع شده بودند.

13 مرداد 1399

حق مسکن 300 هزار تومانی باید از ابتدای سال پرداخت گردد

رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانکاری کشور با اشاره به اینکه خواسته کارگران این است که حق مسکن از ابتدای سال افزایش یابد گفت: مگر حقوق برای یک سال معین نمی گردد؟ چگونه ممکن است حق مسکن برای یک سال معین نگردد؟!

7 مرداد 1399

تأکید وزرای خارجه ترکیه و ایتالیا بر تحقق صلح در لیبی

وزیران خارحه ایتالیا و ترکیه طی نشستی بر همکاری دوجانبه برای تحقق صلح و ثبات در لیبی تأکید کردند.

5 مرداد 1399

صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی استان البرز مجوز تاسیس دریافت کرد

مجوز تاسیس صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی استان البرز در چهل و هفتمین جلسه کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری صادر شد.

5 مرداد 1399

خبرنگاران کرونا محبوبیت ترامپ را در انگلیس کاهش داد

لندن- خبرنگاران- نتایج آنالیز های اجرا شده توسط یک مؤسسه پژوهشی در انگلیس نشان می دهد که اعتبار و محبوبیت دولت آمریکا در افکار عمومی انگلستان از زمان شیوع ویروس کرونا (کووید-19) 13 درصد کاهش یافته است.

4 مرداد 1399

آیا قیمت مسکن پایین می آید؟

خبرنگاران: نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران با بیان اینکه قیمت مسکن نهایت رشد خود را در چهار ماهه نخست سال جاری داشته، گفت: با اجرای بسته های حمایتی دولت برای ساماندهی بازار مسکن و اجاره در نیمه دوم سال جاری با کاهش التهاب بازار و ثبات...

3 مرداد 1399

شرح معاون وزیر ورزش درباره ممنوعیت استفاده از بازیکن خارجی برای استقلال و پرسپولیس

معاون وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت که ممنوعیت خرید بازیکن و مربی خارجی برای سرخابی ها حداقل در جابجایی پیش رو وجود خواهد داشت.

1 مرداد 1399

راهنمای مقابله با ویروس کرونا در محیط های موزه ای تدوین شد

پژوهشکده حفاظت و بازسازی آثار تاریخی فرهنگی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری راهنمای مقابله با ویروس کرونا در محیط های موزه ای را با هدف ارائه توصیه های کارساز برای موزه های کوچک و عظیم و مجموعه های تاریخی تدوین کرد.

1 مرداد 1399

فرمول جدید فروش فوری خودرو اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، عباس تابش، رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اظهار کرد: خوشبختانه شیب کاهشی در بازار خودرو که کالایی مصرفی محسوب می شود، مشهود است.

21 تیر 1399

مشاور ارشد سرکرده شورشیان ونزوئلا استعفا داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از هیل، خوان خوزه رندون (Juan José Rendón) مشاور خوان گوایدو سرکرده شورشیان ونزوئلا به دنبال افشاگری نیکلاس مادورو، رئیس جمهور قانونی این کشور از سمت خود استعفا داد.

18 تیر 1399

موافقت کلی تیم های سری A با پروتکل بهداشتی جدید دولت ایتالیا

موافقت تمام تیم های حاضر در رقابت های سری A با پروتکل بهداشتی اعلام شده، جلب شد.

18 تیر 1399

هم بترسید هم قهقهه بزنید در قلعه قهقهه!، تصاویر

قلعه قهقهه در بخش ارشق، ما بین روستای گنچویه و قره آغاج کلان از توابع مشگین شهر در استان اردبیل واقع شده است و از آثار دوره صفویه به حساب می آید.

17 تیر 1399

هماهنگی برای اخذ کد استخدامی 5 هزار عضو هیات علمی

به گفته معاون اداری وزیر علوم، هماهنگی برای دریافت کد استخدام حدود 5 هزار عضو هیات علمی قدیمی در حال اجرا است و آخرین پیگیری از موافقت کلی سازمان امور استخدامی با ردیف های استخدام حکایت دارد.

12 تیر 1399

نماینده تفرش: مدرک من جعلی نیست

از صبح امروز خبری مبنی بر جعلی بودن مدرک تحصیلی نماینده تفرش در مجلس یازدهم در فضای خبری و رسانه ای منتشر شد.

11 تیر 1399

آنچه هواداران ایمنی گله ای درباره کرونا به ما نمی گویند!

گسترش کروناویروس جدید در دنیا و عدم موفقیت در یافتن درمانی برای آن، بعضی از ناظران را بر آن داشته تا بر رویکرد های دیگری همچون مصونیت جمعی یا گله ای تأکید نمایند. این افراد معتقدند که وقتی همه جمعیت قابل توجهی از افراد به این بیماری مبتلا شوند، سرعت انتشار...

10 تیر 1399
تعداد: (299)