اخبار اقتصادی

ابتکاراتی جدید برای رونق گردشگری کشور

براساس آخرین اخبار بدست آمده، مواردی نظیر مشخص مسیرهای گردشگری متنوع، مشخص تقویم جشنواره ها، معرفی سفیر، استفاده از ظرفیت مغفول و استفاده از چهره ها را می توان از مواردی دانست که برای رونق گردشگری موثرند. این خبر پیرامون راه های رونق گردشگری یا روش...

25 آبان 1398

لذت اقیانوس نوردی با تور کشتی کروز MSC Lirica

MSC LIRICA کشتی کروز لیریکا نخستین کروز جدید و نو ساز MSC به ارزش 250 میلیون دلار با 732 پرسنل پذیرای 3120 مسافر در 795 کابین در 13 دک میباشد. درازای کشتی بیش از 251 متر و پهنای ان 28 متر میباشد و با سرعت 21 گره دریایی در ساعت حرکت میکند.

24 آبان 1398

جزئیات دیدار وزیر دفاع آمریکا و عبدالمهدی، دیدار سفیر اتحادیه اروپا و نخست وزیر عراق

دفتر نخست وزیری عراق جزئیات مذاکرات وزیر دفاع آمریکا با عادل عبدالمهدی در بغداد را تشریح کرد.

24 آبان 1398

همکاری های ایران و مالزی در حوزه بانکداری اسلامی گسترش می یابد

رئیس کل بانک مرکزی با بیان این که همکاری های ایران و مالزی در حوزه بانکداری اسلامی گسترش می یابد از مذاکرات خود با مقامات این کشور برای اتصال سوئیچ کارت های بانکی بین دو کشور اطلاع داد.

23 آبان 1398

همکاری های همه جانبه ایران و مالزی در زمینه مالی

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که دیدگاه های ایران و مالزی به هم نزدیک است گفت: فکر می کنیم همکاری های همه جانبه بین این دو کشور به ایجاد اقتصاد فعال منتهی گردد.

23 آبان 1398

ژورنالیسم علمی ضعف رسانه های داخلی را در انتشار موفقیت های کشور به زبان بین المللی رفع می نماید

استاد علوم ارتباطات گفت: در حال حاضر کارهای بسیار خوبی در کشور صورت می گیرد ولی رسانه ها پیروز نشده اند پیروزیت ها و دستاوردهای مردم و نظام را به زبان بین المللی منتشر نمایند که ژورنالیسم علمی این ضعف را رفع می نماید.

21 آبان 1398

معرفی فیلم های ایرانی در جهان ظرفیت می خواهد

خبرنگاران: مراسم تقدیر از فیلمسازان جشنواره جهان اسلام مالزی عصر امروز در حوزه هنری برگزار گشت

20 آبان 1398

با آداب و رسوم مردم اندونزی آشنا شوید

اندونزی از مقاصد گردشگری پرطرفدار آسیایی است و اگر قصد سفر به این کشور را دارید بهتر است با آداب و رسوم مردم این سرزمین آشنا شوید.

18 آبان 1398

هدیه 16 میلیون دلاری سعد حریری به یک مدل آفریقایی

به گزارش خبرنگارانبه نقل از تیار، بر اساس گزارش روزنامه نیویورک تایمز، نخست وزیر لبنان چند سال قبل 16 میلیون دلار به یک مدل در آفریقای جنوبی هدیه داده است.

17 آبان 1398

دلایل رشد 80 درصدی شاخص کل بورس اعلام شد ، چالش های اعمال مقررات جدید در بازار پایه فرابورس

دلایل رشد شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران و چالش های اعمال مقررات جدید بازار پایه فرابورس از سوی مسئولان اعلام شد.

16 آبان 1398

نیروی انسانی متخصص و خلاق مهمترین ابزار توسعه صنعت گردشگری است

فرماندار شهرستان بندر انزلی گفت: مهمترین ابزار برای توسعه صنعت گردشگری استفاده از نیروی انسانی متخصص، خلاق و با انگیزه است که به عنوان ثروت واقعی در صنعت توریسم و گردشگری باید مورد توجه باشد.

15 آبان 1398

ورود غیرقانونی به عراق مجازات حبس دارد

رئیس پلیس آگاهی بوشهر با بیان توصیه هایی برای تسهیل سفر زائران حسینی در ایام اربعین بیان کرد: ورود غیر قانونی به کشور عراق مجازات حبس دارد.

14 آبان 1398

صادرات سالانه 10 میلیارد متر مکعب گاز ایران به عمان

وزیر نفت از توافق با عمان برای احداث خط لوله صادرات گاز ایران به این کشور اطلاع داد و گفت: با احداث خط انتقال گاز ایران به عمان سالانه 10 میلیارد متر مکعب گاز به آن کشور صادر می گردد.

13 آبان 1398

ماهاتیر محمد به سیاست خصمانه آمریکا در تحریم ایران واکنش نشان داد

نخست وزیر مالزی به شدت از سیاست خصمانه آمریکا در اعمال تحریم ها و وادارکردن تمام کشور ها به توقف همکاری تجاری با ایران انتقاد کرد.

11 آبان 1398

عمران خان: حمام خون به راه خواهد افتاد

ایسنا نوشت: نخست وزیر پاکستان در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد دولت هند را از بابت وضعیت منطقه کشمیر مورد انتقاد قرار داده و با متهم کردن نارندرا مودی به ارتکاب بی رحمی در این منطقه مسلمان نشین، نسبت به بروز یک فاجعه جنگ احتمالی میان این دو...

10 آبان 1398

شروع دوباره جنگ جاسوسی میان واشنگتن و پکن

خبرنگاران: تنشها میان واشنگتن و پکن شب گذشته وارد فاز جدیدی شد به طوری که دولت آمریکا به طور مستقیم پنج افسر ارتش چین را به جاسوسی سایبری متهم و متعاقب آن پکن اقدام به احضار سفیر ایالات متحده در چین کرد.

9 آبان 1398

دریافت سوخت بخش کشاورزی تنها با ثبت نام در سامانه تجارت آسان

رئیس اداره فناوری های مکانیزه سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان گفت: بر اساس مصوبه کمیته نظارت و کنترل توزیع سوخت کشور از اول مهرماه کلیه درخواست سوخت بخش کشاورزی فقط به وسیله ثبت درخواست در سامانه جدید تجارت آسان امکان پذیر است.

7 آبان 1398

چین سلطه آمریکا بر نظم جهانی را متزلزل می نماید، کار ویژه ترامپ

خبرنگاران، گروه بین الملل - فاطمه محمدی پور: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از زمان روی کار آمدن اقدامات سوال برانگیز بسیاری انجام داده است. این اقدامات شامل اموری در داخل آمریکا از جمله تغییر مداوم اعضای کابینه، مشاوران و اخراج مدیران و نیز لغو قوانین...

6 آبان 1398

مذاکره مجدد باترامپ به نفعمان نباشد، از نفتا بیرون می آئیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، وزیر اقتصاد مکزیک امروز در اظهاراتی اظهار داشت که در صورت نامطلوب بودن نتیجه مذاکرات مجدد درباره نفتا با دولت دونالد ترامپ، این کشور از توافق تجارت آزاد میان آمریکا با کانادا و مکزیک موسوم به نفتا (NAFTA) بیرون می آید.

5 آبان 1398

155میلیارد ریال اعتبار جهت جبران خسارات ناشی از وقوع سیل در آذربایجان غربی تخصیص یافت

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از تخصیص 155میلیارد ریال اعتبار جهت جبران خسارات ناشی از وقوع سیل سال جاری در استان خبرداد.

4 آبان 1398
تعداد: (151)