بگذارید پرسپولیس و طرفدارانش نفس بکشند!

به گزارش دانشنامه آریایی، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس توضیحات جالبی را درباره حضور عضو هیئت مدیره این باشگاه در برنامه فوتبال برتر و حواشی آن ارائه کرد.

بگذارید پرسپولیس و طرفدارانش نفس بکشند!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، صحبت های مهرداد هاشمی عضو هیئت مدیره پرسپولیس در برنامه فوتبال برتر با واکنش های بسیاری همراه بود. حالا پس از صحبت های مشاور محمدحسن انصاری فرد، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس نیز توضیحات جالبی را در این باره ارائه نموده است. از جمله کوشش انصاری فرد برای حضور در این برنامه که این جمله خلاف گفته های اطرافیان اوست.

ابوالفضل امان الله در این باره نوشت: شب گذشته من نیز در استودیو فوتبال برتر حضور داشتم. بر خلاف صحبتِ مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی سابق پرسپولیس، نفت ، راه آهن ، سردبیر سابق روزنامه پیروزی و سایت مدال، فعلا روزنامه نگار آزاد، آقای انصاریفرد چند بار با تهیه کننده برنامه تماس گرفتند تا روی خط برنامه بیایند و تحمل نکردند، چون ما از قبل قرار نموده بودیم برنامه جنجالی نشود.

وی درباره دلیل این موضوع اضافه نمود: تنها به این جهت که پرسپولیس احتیاج به آرامش دارد. آنهمه تریبون مجازی و برنامه های تلویزیونی در گذشته، طاقت شنیدن هیچ از هزار و کمترین انتقاد را هم ندارند.

او در خاتمه خطاب به تیم سابق مدیریتی پرسپولیس گفت: اگر واقعا حاضر به مناظره رو در رو هستید برنامه اش را هماهنگ کنید یا بگذارید پرسپولیس از دست شما کمی نفس بکشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1083

به "بگذارید پرسپولیس و طرفدارانش نفس بکشند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بگذارید پرسپولیس و طرفدارانش نفس بکشند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید