جزییات طرح ترافیک مخصوص روزهای کرونایی پایتخت

به گزارش دانشنامه آریایی، مدیر واحد ساماندهی طرح ها و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران از اجرای طرح های ترافیکی پایتخت با شیوه جدید مخصوص روزهای کرونایی خبر داد.

جزییات طرح ترافیک مخصوص روزهای کرونایی پایتخت

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، عمار سعیدیانفر با اعلام خبر اجرای طرح های ترافیکی از شنبه23 فروردین گفت: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا ساعت کاری ادارات از ساعت 7 الی14 معین شده است، به همین دلیل تصمیمات شورای ترافیک نیز در راستای این تصمیمات اخذ شد.

وی با بیان اینکه بر اساس مصوبه شورای ترافیک تهران ، از شنبه 23 فروردین طرح ترافیک از ساعت 7:30 صبح تا 19 بعد از ظهر اجرا می شود. گفت: طرح ترافیک و آلودگی هوا از ساعت7:30 تا 19 اجرایی می شود و از ساعت 14 تا 16 به شهروندان فرصت دو ساعته داده خواهد شد که افراد شاغل در طرح های ترافیکی از داخل طرح فقط یکبار به صورت رایگان خارج شوند.

وی افزود: این طرح منطبق با ساعت کاری ادارات و شاغلین است که براین اساس در ساعت 14 تا 16 نیز امکان یکبار خروج رایگان وجود داشته باشد و این مسأله برای افرادی که با ماشین شخصی در محل کار حاضر می شوند مناسب است.

سعیدیانفر با بیان اینکه از روز شنبه 23 فروردین ماه، شهروندان باید در کارت شهروندی خود حداقل 56 هزار تومان اعتبار داشته باشند؛ گفت: درصورت عدم موجودی در حساب شهروندی، طرح ترافیک با ضریب یک حساب می شود و در واقع 20 درصد به ضرر آنها خواهد بود. در ضمنً رزرو طرح ترافیک در هفته آینده الزامی نیست.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1050

به "جزییات طرح ترافیک مخصوص روزهای کرونایی پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات طرح ترافیک مخصوص روزهای کرونایی پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید