خانواده ها حق دارند نگران فرزندان شان در باشگاه های بدنسازی باشند

به گزارش دانشنامه آریایی، دبیر فدراسیون پروش اندام گفت: من هم فرزند دارم و به خانواده ها حق می دهم که نگران حضور فرزندانشان در باشگاه های بدنسازی باشند. به همه مربیان و باشگاه های بدنسازی توصیه نموده ایم که از فروش مکمل های غیرمجاز خودداری نمایند.

خانواده ها حق دارند نگران فرزندان شان در باشگاه های بدنسازی باشند

مهدی نصیبی در گفت و با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در رابطه با برگزاری مسابقات چندجانبه فیزیک استان اصفهان که به یاد ایمان رحیم پور برگزار گردید، اظهار کرد: مسابقاتی که در استان اصفهان برگزار گردید از سطح مناسبی برخوردار بود، رشته بدنسازی فیزیک علاقه مندان زیادی را به خودش جلب نموده است. استان اصفهان در رشته پرورش اندام پتانسیل های زیادی دارد.

وی بابیان اینکه مسابقات انتخابی تیم ملی رشته ورزشی فیزیک به استان مازندران رسیده است، توضیح داد: در مسابقات انتخابی تیم ملی ورزشکاران به رقابت خواهند پرداخت تا بتوانند در تیم ملی ایران حضورداشته باشند. نفرات برتر تورنمنتی که در اصفهان برگزار گردید به مسابقات کشوری معرفی می شوند.

دبیر فدراسیون پرورش اندام اعلام نمود: هرچقدر که در رشته فیزیک فعالیت کنیم مخاطبان بیشتری را جذب خواهیم کرد و مطمئن باشید که در آینده این رشته ورزشی با استقبال زیادی روبرو خواهد شد.

نصیبی در پاسخ به این سؤال که برخی از خانواده ها نگران هستند که فرزندانشان را به باشگاه های بدنسازی بفرستند و برای این مسئله فدراسیون چه راهکاری دارد؟ گفت: خودم فرزند دارم و به خانواده ها در این رابطه حق می دهم. به همه مربیان و باشگاه های بدنسازی توصیه نموده ایم که از فروش مکمل های غیرمجاز خودداری نمایند. برخی از مواقع شاهد فوت یا مسائل جسمانی شدید برای ورزشکاران این رشته ورزشی هستیم که به خانواده ها حق می دهیم.

وی ادامه داد: با اداره کل ورزش و جوانان استان ها هماهنگی های لازم را انجام داده ایم تا بتوانیم نظارت مناسبی را بر روی فروش مکمل های ورزشی در باشگاه ها داشته باشیم. نظارت مناسبی از طرف وزارت ورزش و اداره کل ورزش و جوانان استان ها وجود دارد که در این مدت با تعداد زیادی از باشگاه های متخلف برخورد شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 150

به "خانواده ها حق دارند نگران فرزندان شان در باشگاه های بدنسازی باشند" امتیاز دهید

1 کاربر به "خانواده ها حق دارند نگران فرزندان شان در باشگاه های بدنسازی باشند" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانواده ها حق دارند نگران فرزندان شان در باشگاه های بدنسازی باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید