سرلشکر موسوی: در حوزه دفاع، به روز و جلوتر از تهدیدات هستیم

به گزارش دانشنامه آریایی، فرمانده کل ارتش گفت: ما در حوزه دفاع در برابر تهدیدات، هم در بخش تربیت نیروی انسانی و هم در بخش تجهیزات، به روز و حتی جلوتر از تهدیدات هستیم.

سرلشکر موسوی: در حوزه دفاع، به روز و جلوتر از تهدیدات هستیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فارس، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش و فرمانده قرارگاه پدافند هوایی کشور، با حضور در گروه واکنش سریع پدافند هوایی تهران، از بخش های مختلف این یگان، بازدید کرد.

وی در این بازدید گفت: امروز پدافند هوایی در سراسر کشور وظیفه بسیار مهمی را بر عهده دارد، چرا که پدافند در خط مقدم دفاع است و ما در حوزه دفاع در برابر تهدیدات هم در بخش تربیت نیروی انسانی و هم در بخش تجهیزات به روز و حتی جلوتر از تهدیدات هستیم.

امیر سرلشکر موسوی در ادامه اضافه کرد: هرچند پدافند هوایی تجهیزات محور است اما کارکنان استفاده کننده از این تجهیزات، اهمیت بیشتری دارند و باید به حفظ و ارتقای روحیه معنوی این کارکنان اهمیت داد.

فرمانده کل ارتش، همچنین ضمن بازدید از سامانه های موشکی، از بخش های مختلف این گروه که مورد بازسازی قرار گرفته بازدید و درمانگاه این گروه واکنش سریع پدافندی را افتتاح کرد.

در این بازدید، فرمانده گروه واکنش سریع پدافند هوایی تهران، گزارشی از فعالیت های اجرا شده برای ارتقا توان و آمادگی رزمی - تعالی معنوی و بصیرتی و بازسازی اماکن و تجهیزات ارائه کرد.

امیر سرتیپ صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی، امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش را در این بازدید همراهی کرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 26 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1263

به "سرلشکر موسوی: در حوزه دفاع، به روز و جلوتر از تهدیدات هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرلشکر موسوی: در حوزه دفاع، به روز و جلوتر از تهدیدات هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید