سورنا گیمز هفته بعد در قالب یک کنفرانس از بازی های آینده خود خواهد گفت

به گزارش دانشنامه آریایی، شرکت بازی سازی سورنا گیمز، به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تهیه کننده و سازنده بازی در داخل کشور، برای اولین بار تصمیم به برگزاری یک کنفرانس خبری گرفته است. کنفرانس خبری شرکت سورنا گیمز هفته آینده برگزار خواهد شد و انتظار داریم طی این کنفرانس، از بازی های آینده این شرکت بشنویم.

سورنا گیمز هفته بعد در قالب یک کنفرانس از بازی های آینده خود خواهد گفت

طی خبری که سورنا گیمز منتشر نموده است، این شرکت بازی سازی برنامه دارد تا در خاتمه بهمن ماه کنفرانسی با نام MEvent98 برگزار کند؛ کنفرانسی که پلتفرم نمایش محصولات آینده این شرکت خواهد بود.

سورنا گیمز چند سال گذشته را مشغول توسعه و پشتیبانی بازی های زولا و تراوین در کشور بوده و هم چنین تهیه کنندگی و ساخت بازی های دیگری را هم برعهده داشته است. سورنا گیمز بازی های متعددی مثل Unsight و What Happened یا پروژه Desolation Point را دست ساخت دارد. هر سه بازی در سبک های متفاوتی فراوری می شوند و تصور می کنیم سورنا گیمز بخواهد در کنفرانس خبری خود، از این بازی ها و شاید پروژه های رونمایی نشده دیگری صحبت کند.

قرار است به زودی اطلاعات بیشتری حول کنفرانس سورنا گیمز منتشر گردد.

چند ماه پیش مصاحبه ای با سخنگوی سورنا گیمز انجام دادیم و طی آن، درباره ماهیت این شرکت و فعالیت های مختلف آن، از بازی زولا گرفته تا دیگر پروژه ها، پرسیدیم. پیشنهاد می کنیم نگاهی به این مصاحبه بیاندازید.

منبع: سورنا گیمز

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 7 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 873

به "سورنا گیمز هفته بعد در قالب یک کنفرانس از بازی های آینده خود خواهد گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سورنا گیمز هفته بعد در قالب یک کنفرانس از بازی های آینده خود خواهد گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید