کاناوارو: زیدان ضربه سر خوبی به سینه ماتراتزی زد!، مایلم به ماجراجویی هایم ادامه دهم

به گزارش دانشنامه آریایی، کاپیتان سابق تیم ملی ایتالیا به شیوه متفاوتی درباره اتفاقات فینال جام جهانی 2006 صحبت کرد.

کاناوارو: زیدان ضربه سر خوبی به سینه ماتراتزی زد!، مایلم به ماجراجویی هایم ادامه دهم

به گزارش خبرنگاران، فابیو کاناوارو، مدافع سابق تیم ملی ایتالیا از ضربه ای که زین الدین زیدان، ستاره فرانسوی در بازی نهایی جام جهانی 2006 به سینه مارکو ماتراتزی، مدافع وقت آتزوری زد، دفاع کرد.

در حالی که زمان زیادی تا آغاز ضربات پنالتی فینال جام جهانی 2006 نمانده بود، زین الدین زیدان با ضربه سر به سینه مارکو ماتراتزی زد و به عقیده بسیاری این حرکت عجیب زیزو سرنوشت تیم قهرمان را تغییر داد. در هفته های اخیر در مورد این صحنه عجیب در تاریخ فوتبال بارها بحث شده، ماتراتزی از خود دفاع کرده و ویلی سانیول، مدافع تیم ملی فرانسه نیز مدعی شد تا 2 سال به همین دلیل با زیدان قهر بوده است.

حالا فابیو کاناوارو در مورد آن صحنه صحبت کرده و مدعی شد ماتراتزی کارش را انجام داده است. جام جهانی 2006 در نهایت توسط همین بازیکن بالای سر رفت و باعث شد او آخرین مدافعی لقب گیرد که فاتح توپ طلا شده است.

فابیو کاناوارو گفت: اگر بخواهم صادقانه صحبت کنم باید بگویم در آن لحظات فقط سر و صدا می شنیدم. من سرم را چرخاندم و متوجه شدم ماتراتزی روی زمین افتاده است. من صدای ماتراتزی را شنیدم که می گفت زیدان با ضربه سر به من زده است. آیا ضربه ای که زیدان به ماتراتزی زد درد داشت؟ به نظر من بیشتر از درد بود اما ماتراتزی وظیفه خودش را انجام داده و خودش را به زمین انداخت. خداحافظ و ممنون اما زیدان ضربه سر خوبی به ماتراتزی زد!

او درباره احتمال هدایت ناپولی اضافه کرد: آنها در حال حاضر سرمربی خوبی روی نیمکت دارند اما چه کسی وجود دارد که نخواهد سرمربی ناپولی شود؟ اکنون مایلم ماجراجویی هایم را ادامه داده و برای اتفاقات پیش رو آماده باشم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1110

به "کاناوارو: زیدان ضربه سر خوبی به سینه ماتراتزی زد!، مایلم به ماجراجویی هایم ادامه دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاناوارو: زیدان ضربه سر خوبی به سینه ماتراتزی زد!، مایلم به ماجراجویی هایم ادامه دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید