برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته، تهران و گیلان میزبان کاراته کاها

به گزارش دانشنامه آریایی، رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته بهمن ماه برگزار می گردد.

برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته، تهران و گیلان میزبان کاراته کاها

به گزارش خبرنگاران، رقابت های ورود به اردوی تیم های ملی بزرگسالان بانوان و آقایان برای حضور در رقابت های بازی های کشورهای اسلامی و مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا در 2 بخش کاتای انفرادی و تیمی و کومیته انفرادی برگزار می گردد.

رقابت های کاتا (انفرادی و تیمی) بانوان 17 بهمن ماه و مبارزات کومیته در روزهای 18 تا 21 بهمن ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار می گردد.

مسابقات بخش مردان در کاتا (انفرادی و تیمی) و کومیته وزن 55- کیلوگرم روز سه شنبه 19 بهمن ماه و سایر اوزان کومیته روز چهارشنبه و پنج شنبه 20 و 21 بهمن ماه به میزبانی هیات کاراته گیلان در شهر رشت برگزار خواهد شد.

سن شرکت نمایندگان در مسابقات کومیته انفرادی باید 18 سال تمام و در مسابقات کاتا حداقل سن شرکت نمایندگان 16 سال تمام به بالا باشد.

مسابقه دهندگان کاتا (انفرادی و تیمی) در تمام دوره ها کاتای اختیاری (توکوئی کاتا) اجرا نموده و تیم های راه یافته به مراحل نهایی و رده بندی (مشخص تیم های سوم) باید بونکای کاتای خود را اجرا نمایند.

اوزان کومیته انفرادی، در بخش بانوان اوزان 50-، 55- ، 61- ، 68- و 68+ کیلوگرم و در بخش مردان در اوزان (آقایان 55-، 60-، 67-، 75-، 84- و 84+ کیلوگرم) خواهد بود.

(مسابقات وزن 55- کیلوگرم آقایان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا بوده و مسابقات کاراته بازی های کشورهای اسلامی در 5 وزن و از 60- کیلوگرم برگزار می گردد.)

برای این مسابقات یک کیلوگرم ارفاق وزنی در نظر گرفته شده است.

حضور در این مسابقات از سراسر کشور آزاد است و محدودیت تعداد شرکت نماینده از استان ها وجود ندارد.

به موجب مصوبه سال 1394 کمیته فنی فدراسیون تمام اعضای تیم های ملی بزرگسالان و امید (زیر 21 سال) بانوان و آقایان باید در این مسابقات شرکت نموده و شرکت نکردن در مسابقات مانع از راهیابی نفرات غایب به اردوهای تیم ملی می گردد.

(اعضای تیم های ملی در سالجاری ورزشکارانی هستند که به همراه تیم های ملی بزرگسالان در مسابقات قهرمانی دنیا اتریش و تیم امید (زیر 21 سال) در مسابقات قهرمانی آسیایی اندونزی شرکت نموده باشند.)

علاقمندان شرکت در مسابقات می توانند از روز سه شنبه 21 دی ماه تا خاتمه وقت اداری روز سه شنبه 12 بهمن ماه به وسیله مراجعه به سایت فدراسیون کاراته به نشانی www.ikf.ir (سامانه الکترونیک ثبت نام) اقدام به ثبت نام نمایند.

شرکت نمایندگان در مسابقات (فقط افرادی که به وسیله سامانه ثبت نام نموده باشند) در زمان وزن کشی باید

1. اصل شناسنامه عکس دار یا کارت ملی 2. اصل کارت بیمه ورزشی معتبر 3. برگه (پرینت) ثبت نام رایانه ای متقاضی شرکت در مسابقات که کاراته کد (شماره رایانه ای کاراته کا) در آن ذکر شده باشد به همراه داشته باشند. 4. اصل فرم تکمیل شده قبول مسئولیت شرکت در مسابقات افراد 18 سال به بالا و یا فرم رضایت نامه ولی شرکت نمایندگان 16 تا 18 سال .

برای کسب اطلاعات بیش تر بر روی فایل ذیل کلیک کنید یا به قسمت بخشنامه سایت مراجعه کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 666

به "برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته، تهران و گیلان میزبان کاراته کاها" امتیاز دهید

2 کاربر به "برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته، تهران و گیلان میزبان کاراته کاها" امتیاز داده اند | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته، تهران و گیلان میزبان کاراته کاها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید