تخت خالی در اهر برای پذیرش بیماران جدید کرونایی وجود ندارد

به گزارش دانشنامه آریایی، خبرنگاران/آذربایجان شرقی رئیس بیمارستان باقرالعلوم (ع) اهر گفت: تمام تخت های بستری این بیمارستان پر شده و هیچ تخت خالی برای پذیرش بیماران جدید کرونایی وجود ندارد.

تخت خالی در اهر برای پذیرش بیماران جدید کرونایی وجود ندارد

مسعود تربتی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: تعداد بیماران بستری شده در چند روز گذشته در مقایسه با چهار ماه قبل بیش از سه برابر شده است و در حال حاضر تمام تخت های بیمارستان باقرالعلوم (ع) شهرستان اهر از بیماران کرونایی پُر شده و تخت خالی برای پذیرش بیماران جدید کرونایی وجود ندارد.

وی با اشاره به شرایط کرونایی این شهرستان نیز گفت: بیمارستان باقرالعلوم (ع) اهر به عنوان بزرگترین مجموعه درمانی منطقه ارسباران از آبان و آذر ماه سال گذشته بحران های مختلفی را پشت سر گذاشته است و پزشکان و پرسنل این بیمارستان همیشه در خط مقدم مبارزه با کرونا در کنار مردم بوده و تا ریشه کنی کامل این بیماری نیز همچنان در خدمت رسانی به مردم از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

وی تاکید نمود: عامل اصلی خیز دوباره ویروس کرونا در شهرستان اهر، بی تفاوتی و عادی انگاری مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی، حضور مسافران از نقاط مختلف کشور در این شهرستان، برگزاری دورهمی، دید و بازدید نوروزی و برپایی مجالس عروسی و ختم کرد.

رئیس بیمارستان باقرالعلوم(ع) اهر اضافه نمود: در حال حاضر 105 نفر در بخش های کرونایی این بیمارستان بستری هستند که در صورت تداوم شرایط کنونی، بستری بیماران کرونایی در راهروهای بیمارستان اهر دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش خبرنگاران، وی متذکر شد: با توجه به تکمیل ظرفیت بستری بیماران کرونایی در بخش های آی سی یو، سی سی یو و داخلی 1، 2 و 3 بیمارستان، ناگزیر به بستری بیماران در اورژانس بیمارستان هستیم لذا از کلیه همشهریان درخواست می کنیم با رعایت پروتکل های بهداشتی، پرهیز از دید و بازدید و تجمعات در نقاط شلوغ، شستن مداوم دستها، استفاده از ماسک و… کادر درمان را در ریشه کنی کامل این بیماری کمک کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1400 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1725

به "تخت خالی در اهر برای پذیرش بیماران جدید کرونایی وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخت خالی در اهر برای پذیرش بیماران جدید کرونایی وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید