پشتیبانی جاذبه های گردشگری تورنتو از سیستم های پرداخت چینی

به گزارش دانشنامه آریایی، کانادا و چین قصد دارند در گردشگری تسهیلات بیشتری برای شهروندان دو کشور فراهم اورند و در اخرین اقدام بنا بر این شده است که برخی جاذبه های گردشگری تورنتو از سیستم های پرداخت پول چینی پشتیبانی نمایند.

پشتیبانی جاذبه های گردشگری تورنتو از سیستم های پرداخت چینی

در سال گردشگری کانادا و چین، دو کشور به دنبال تسهیل گردشگری چینی‌ها در کانادا هستند. دو جاذبه گردشگری معروف کانادا، برج CN و آکواریوم ریپلی در تورنتو پذیرفته‌اند که طرح‌های پرداخت با بزرگ‌ترین اپراتورهای تلفن همراه چین، Wechat Pay و Alipay را اجرا کنند. اضافه شدن WeChat Pay و Alipay به این معنی است که هر دو جاذبه پرداخت‌هایی را که به RMB چین انجام می‌شوند را پذیرفته و آن‌ها را با استفاده از برنامه‌های مربوط به دلار کانادا تبدیل می‌کنند.

مصرف‌کنندگان چینی تمایل زیادی به استفاده از طرح‌های پرداخت با تلفن همراه خود برای خرید کالاها و خدمات دارند و WeChat Pay و Alipay بیش از 1.3 میلیارد کاربر در این کشور فعال دارند.

یوهان بلارنر، رئیس و مدیر عامل گردشگری تورنتو گفت که سال 2018 به عنوان سال گردشگری کانادا و چین اعلام شده است. اکنون زمانی است که باید روی چگونگی تسهیل مسافرت چینی‌ها به تورنتو و کسب تجربیاتی هیجان‌انگیز و راحت در آن، تمرکز کنیم.

دولت کانادا و دولت چین، سال 2018 را به عنوان سال گردشگری کانادا و گردشگری چین اعلام و این رویداد را به صورت رسمی با برگزاری مراسم افتتاحیه به میزبانی مقامات گردشگری چین در تورنتو آغاز کردند.

از سال 2014، چین با 319000 بازدیدکننده در سال گذشته، بزرگ‌ترین بازار خارج از کشور تورنتو بوده است. طی پنج سال گذشته، بازدید از چین بیش از 100 درصد افزایش یافته است. در سال 2017 بازدیدکنندگان چینی 304 میلیون دلار در کانادا هزینه کرده‌اند که طی پنج سال، 147 درصد افزایش داشته است.

انتشار: 14 فروردین 1397 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 6

به "پشتیبانی جاذبه های گردشگری تورنتو از سیستم های پرداخت چینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشتیبانی جاذبه های گردشگری تورنتو از سیستم های پرداخت چینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید