سقوط بالگرد میگ-28 در منطقه کراسنودارسک روسیه

به گزارش دانشنامه آریایی، وزارت دفاع روسیه سقوط یک فروند بالگرد میگ-28 و کشته شدن دو خلبان آن، در هنگام یک پرواز تمرینی در منطقه کراسنودارسک را مورد تأیید قرار داده و در حال آنالیز علت این سانحه است.

سقوط بالگرد میگ-28 در منطقه کراسنودارسک روسیه

از وبلاگ سلماس رایانه دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری تاس، وزارت دفاع روسیه سقوط یک فروند بالگرد میگ-28 (معروف به شکارچی شب) در منطقه کراسنودارسک این کشور را تأیید نموده است.

بر اساس اطلاعات وزارت دفاع، پرواز این بالگرد بدون مهمات صورت گرفته بود و هیچ تخریبی در منطقه سقوط به زمین وارد نشده است. کمیسیون فرماندهی عالی نیروی هوایی روسیه به محل سقوط بالگرد اعزام شده اند.

پیش از این ، تعیین شد که یک ماشین پرنده هنگام پرواز مانوری-تمرینی از صفحه رادارها ناپدید شده و ارتباط آن با مرکز فرماندهی پرواز قطع شده است. سپس یک شبکه تلویزیونی گزارش داد که این بالگرد میگ روسیه سقوط نموده است.

طبق اطلاعات اولیه، دو خلبان در این بالگرد حضور داشتند که در پی این سانحه، هر دو جان خود را از دست دادند.

وزارت دفاع یادآور شده که این پرواز تمرینی در شرایط سخت آب و هوایی صورت گرفته است. جزییات و علت این حادثه در حال روشن شدن است.

میگ-28 (شکارچی شب) - یک بالگرد تهاجمی ساخت شوروی و روسیه است که به منظور جستجو و نابودی اهدافی مانند تانک ها و سایر وسایل زرهی دشمن و همچنین اهداف هوایی طراحی شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 721

به "سقوط بالگرد میگ-28 در منطقه کراسنودارسک روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقوط بالگرد میگ-28 در منطقه کراسنودارسک روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید