شارژ تلفن همراه با یاری بشقاب پنیر!

به گزارش دانشنامه آریایی، یک شرکت آمریکایی، یک پنل خورشیدی برای شارژ دستگاههای هوشمند ارائه داده که به یک بشقاب صبحانه شباهت دارد.

شارژ تلفن همراه با یاری بشقاب پنیر!

به گزارش خبرنگاران و به نقل از کیک استارتر، شرکت آمریکایی یولک(YOLK)، فناوری جدیدی برای شارژ ابزار هوشمند با انرژی خورشیدی ارائه داده است. این فناوری، یک پنل خورشیدی به شکل یک بشقاب صبحانه است که دستگاه همراه آن، با انرژی خورشیدی شارژ می شوند.

در این بشقاب یک پورت USB به شکل پنیر بری(brie) قرار گرفته است که به یک پاور بانک به شکل بطری شیر، متصل می گردد. همچنین در بشقاب، یک اسپیکر به شکل پنیر سوئیسی، یک فانوس به شکل پنیر ریکوتا و یک شمع پلاسمایی به شکل پنیر کاکیوکاوالو قرار گرفته اند.

بشقاب پنیر، انرژی خورشیدی را جذب و در پاور بانک بطری شیر ذخیره می نماید. آهن رباها و ابزار اتصال ویژه، می توانند بطری شیر را به هر کدام از پنیرهای موجود در ظرف متصل و آنها را شارژ نمایند.

این بشقاب می تواند پنج ولتاژ تا 1.2 آمپر انرژی فراوری کند که برای شارژ یک تلفن همراه مناسب است.

کاربران می توانند بشقاب پنیر خورشیدی را به پنجره، کیف رودوشی، کوله پشتی و یا هر نقطه دیگری که در معرض نور آفتاب قرار گرفته است، متصل نمایند.

با استفاده از این ابزار، می توان تلفن همراه را با زاویه پنج، 30 یا 60 درجه در معرض نور خورشید قرار داد.

پاور بانک بطری شیر، قابل اتصال به هر یک از پورت های پنیر شکل است و با وجود آن، نیازی نیست که کاربر نگران شارژ ابزار هوشمند خود باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 84

به "شارژ تلفن همراه با یاری بشقاب پنیر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شارژ تلفن همراه با یاری بشقاب پنیر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید